Jean Jules Sepp Mvondo będzie grał w Górniku

Kibic  -  1 września 2021 16:18
8
6189

Kameruński piłkarz Jean Jules Sepp Mvondo będzie grał w Górniku Zabrze. W środę, 23-latek przeszedł pozytywnie testy medyczne, w zespole 14-krotnych Mistrzów Polski ma grać na zasadzie wypożyczenia.

Nominalną pozycją na boisku, mierzącego 172 cm wzrostu zawodnika, jest środek pomocy. Może on również występować w formacji obronnej jako środkowy obrońca. W poprzednim sezonie zanotował 28 występów w LaLiga2, zdobywając jednego gola.

 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: aupaalba.es

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Eh czyli następny Richmond Boakye eh a Giokumakis był w naszym zasięgu trzeba było dać chłopakowi szansę i kontrakt niech to szlag!!!!

Obawiam się, że jak na środkowego pomocnika o inklinacjach defensywnych (tak wnioskuję po informacji o tym, że może grać też jako ŚO) to jest trochę zbyt filigranowy.

mając 172 cm wzrostu faktycznie może byc środkowym obrońcą,,Kto takie farnazowny pisze?Ale dobrze,że bedzie,aza to kolejny piłkarz Górnika wypozyczony do Wigier….Sztuka za szrtukę…

Liczba piłkarzy z wyglądu,, górników po szychcie,, musi się w klubie zgadzać.Przynajmniej tego się trzymamy 🙂 BO PRZECIEŻ NIE NA ŚRODKU OBRONY Z TYM WZROSTEM, CHYBA ŻE NA TABORECIE.

Panowie nie chce być złośliwy ale Engolo Kante ma 150 w kapeluszu i daje radę spokojnie to tylko ekstraklasa

Tak, ale Kante nie gra na środku obrony. Ze wzrostem 172 na środku obrony? Chyba z drabiną będzie biegał po boisku.

Płatek idź ty w … bo do niczego się nie nadajesz nie umiesz ściągnąć żadnego dobrego piłkarza

 może „również występować w formacji obronnej jako środkowy obrońca” – jasne ma 172 cm – fantastyczne warunki fizyczne jak na obrońcę. Myślę, że może również w razie czego zastąpić Sandomierskiego.