Jatta Puchar Polski: Porażka w rzutach karnych

Kibic  -  20 października 2021 18:14
0
1908

W finale Jatta Pucharu Polski Podokręgu Zabrze, drugi zespół Górnika przegrał po rzutach karnych z zespołem Gwarka Ornontowice. Tym samym, rywale zrewanżowali się z porażki w dwóch poprzednich finałach. Po dziewięćdziesięciu minutach na tablicy widniał wynik bezbramkowy, również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. O losach finału decydował więc konkurs rzutów karnych, w którym lepsi okazali się piłkarze Gwarka.

Finał Jatta Pucharu Polski Podokręgu Zabrze
Ornontowice, 13 kwietnia 2021

Gwarek Ornontowice – Górnik II Zabrze 0:0 (0:0) k:4:2

Karne: Kiklaisz – obroniony; 1:0 Majeranowski; 1:1 Wingralek; 2:1 Mazur; 2:2 Pranica; 3:2 Lewandowski; Surowiec – obroniony; 4:2 Steuer.

Gwarek: Spałek – Błaszczyk (66′ Mizera), D. Mazur, Steuer, Rocki – Gogatischvili (64′ Kowalik), M. Kasprzyk, Boczar (74′ Majeranowski), Stosiek (46′ Lewandowski), Zdrzałek (46′ Raczyński) – Miłek (70′ Gałązkiewicz)
Trener: Łukasz Biliński.

Górnik II: Mazur – Kulanek (84′ Bartusik), Surowiec, Całka (69′ Skała), Liszka (46′ Pawlak) – Pranica, Płonka (69′ Wingralek), Hrosu, Okaj – Lubaski (46′ Kiklaisz), Juritka (46′ Kulon)
Trener: Piotr Gierczak.

Sędzia: Leszek Lewandowski
Żółte kartki: Kulon

Źródło: szpn.pl