Jan Urban spotkał się z mediami. Poznaliśmy także sztab szkoleniowy

Kris  -  22 marca 2023 17:06
9
8680

W środę w siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa z udziałem nowego/starego trenera Górnika, Jana Urbana

Poznaliśmy również asystentów opiekuna zabrzan. Ze sztabem pożegnali się: Simon Pesch, Mateusz Sławik oraz Grzegorz Zurek, pozostali w nim: Cesar Sanjuan Szklarz – trener przygotowania fizycznego i Piotr Gierczak – asystent trenera. Dołączyli: Marcin Prasoł – Asystent Trenera, Grzegorz Staszewski – Analityk oraz Krzysztof Osiński – trener bramkarzy.

Źródło: Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tylko trzymać kciuki za trenera Janka i chłopaków z Górnika oby z tego zespołu wycisnol najlepsze soki by drużyna punktowała.No ale co tu więcej mówić teraz każdy mecz to walka o być albo nie być.Co nie zmienia faktu że tego szambo zgotował nam właściciel Caryca MMSZ i jej małpy co siedzą w zarządzie Górnika co za krzty nie mają honoru i ambicji ani skruchy bo taki jest beton.

Życzę Panu Janowi Urbanowi by udało mu się poukładać grę Górnika ,ale także relacje z Podolskim , Lukas powinien trochę nabrać pokory i przedewszystkim poznać Polskie realia

On już je poznał i aż dziw, że jeszcze to wytrzymuje. I z całym szacunkiem ale pokory to Lukasowi nie brakuje, a słuchając Janka mam wrażenie, że teraz oczekuje, że wszycy będą się z nim ochodzili jak z jajkiem ( oczywiscie po częsci zrozumiale) Lukas ma tu też inne cele niż tylko boisko i mam nadzieje, że caryca tych planów mu nie pokrzyżuje.

Nie rozumiem naszego klubu.

Żenada

slabe było zwolnienie Urbana, ale tez słabe Gaula. Parodia… Górnik się posypał po Kaliszu, a teraz zagrał mecz rundy i Gaul dałby radę zrobić coś…. Nie wiem, czy ta zmiana coś da na przyszłość. Gaul miał racje, że ekipa powinna być zmieniona. Niezły bajzel

W punkt!

Moje zdanie jest takie, że nawet jak by przyszedł jako trener sam Pep Guardiola a nie ma odpowiednich grajków do gry to nie zrobi nic.
Na pierwszym miejscu potrzebny jest jakiś top napastnik.

Przecież trener Urban wyraźnie powiedział że wystarczy spojrzeć w CV każdego zawodnika i jak byk żaden z nich nie ma pojęcia o strzelaniu bramek bo to nie snajperzy.Na co komu tacy zawodnicy inna kwestia to zrobić wszystko by po sezonie z większością zawodników pożegnać się bo tylko komin płacowy powstał.