Jan Urban przed meczem Śląsk – Górnik: Każda passa kiedyś się kończy i każda kiedyś zaczyna

Kaszpir  -  6 października 2023 19:58
4
3042

„Każda passa kiedyś się kończy i każda kiedyś zaczyna” – tymi słowami zakończył spotkanie z klubowymi mediami Górnika Zabrze, Jan Urban. Wierzymy, że spełni się to już w najbliższą niedzielę we Wrocławiu. Tymczasem zapraszamy na całą, przedmeczową wypowiedź opiekuna „Trójkolorowych”.

Jan Urban został zapytany w kwestiach:

Gotowości do pojedynku na terenie lidera

 – Można powiedzieć, że wszystko jest gotowe. Został jeszcze sobotni trening. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji. Czeka nas wyzwanie, z jedne strony trudne, z drugiej fajne, ponieważ jedziemy do lidera PKO Ekstraklasy. Zespół z Wrocławia ma wspaniałą passę i wypada mi tylko pogratulować mojemu przyjacielowi Jackowi Magierze. Natomiast my mamy swój plan, będziemy szukać w tym spotkaniu własnych opcji, będziemy szukać punktów po prostu.

Różnego wejścia w sezon, zespołów walczących na koniec poprzednich rozgrywek o utrzymanie

 – Wiele rzeczy w tym krótkim czasie się dzieje. Rzeczywiście i jedna i druga drużyna walczyły o pozostanie w lidze. Osiągnęliśmy ten cel. Teraz na pewno bardzo dobry początek Śląska, a słaby nasz. Z pewnością we Wrocławiu wiedzą skąd tak dobra gra, my też wiemy, dlaczego tak to u nas wygląda, a nie inaczej. Cieszy sposób w jaki graliśmy chociażby w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale jeśli będziemy grać tak, jak w ostatnim meczu i poprawimy skuteczność, Górnik będzie na pewno punktował. Natomiast to „i” jest bardzo ważne, po prostu trzeba to zrobić. Jeśli tak się stanie będzie dobrze, w przeciwnym wypadku będziemy mieć problemy.

Gotowości wszystkich zawodników do gry

 – Poza Nascimento wszyscy są gotowi. Natomiast Felipe trenuje już z drużyną. Po bardzo długim okresie rehabilitacji, będzie wchodził do zespołu.

Imponującej serii siedmiu kolejnych, ligowych zwycięstw Śląska

 – Każda passa kiedyś się kończy i każda kiedyś zaczyna.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Górnik TV youtube
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W układance futbolowej najgorszą pozycję zawsze ma Trener i to niezależnie czy to PSG , ROW czy Piast Pawłów jeżeli nie ma wyników następuje wymiana trenera.
Niedawno Hubert Kostka powiedział , że serdecznie współczuje Urbanowi sytuacji aktualnej w Górniku.
Ja też uważam , że jest niekompetentny , chimeryczny „właściciel” , a poza tym kompletnie niedoświadczeni stawiający pierwsze kroki na tych stanowiskach Prezes i Dyrektor oraz w szatni Mistrz Świata z rozbujanym ego.
Przed meczem we Wrocławiu jestem jednak dobrej myśli i wierzę , że wrócimy do Zabrza z punktami.
Yno Górnik !!!

Biecanek czasu juz na obietnic itd.Dosyc obiecanek! Należy z nimi wygrać,gdziekolwiek są wt abeli! Trzeba szybko biegać,unikać strat piłki, postawić dobra obronę i bez robienia experymsntow-po prostu przywieźć punkty! Dosyć obietnic i obiecanek!! Dosyc obietnic!!

Widzę,że Krawczyk jest szykowany do gry,bo Chmarek grał w rezerwach.Trener mówi że Krawczyk gra dobrze tyłem do bramki,to może już czas nauczyć go grać przodem,będą większe szanse że coś przypadkowego wpadnie do siatki&

Najgorzej czego się boję, to zmian Urbana, które osłabiają Górnika i kończą się katastrofą. Niedajboże, żeby Górnik prowadził 1-0, wtedy Urban każe zamurować bramkę i skończy się , jak zwykle , czyli porażką. Urban graj do końca w najsilniejszym składzie, nie rób zmian, jak masz zamiar wprowadzić słabszych, typu miernota Krawczyk, nzy nieSzcześniak ! Ogarnij się chłopie, nie powtarzaj w kółko błędów….