Jako zespół wyglądamy blado i trzeba to mocno powiedzieć

Luq  -  19 sierpnia 2023 12:29
15
3102

Od kilku spotkań dyspozycja Rafała Janickiego utrzymuje się na wysokim poziomie. Nie inaczej było podczas piątkowego meczu z Widzewem. Obrońca Górnika znów zagrał bardzo dobre zawody, niestety nie wystarczyło do zachowania kolejnego „zera” po stronie strat. – Duże zamieszanie, pewnie teraz wszyscy będą winić Białego, ale myślę, że on ledwo widział tę piłkę i gdzieś tam spóźniony interweniował. Pomimo, że nie gramy tak, jak powinniśmy delikatnie mówiąc, to szkoda dwóch punktów, które nam w piątek uciekły. Widzew nie stworzył, z mojej perspektywy, jakiś super okazji, no i jeszcze tracimy gola w doliczonym czasie.

Defensywa Górnika wygląda w ostatnich meczach solidnie. Natomiast przednie formacje, poza krótkimi momentami, nadal nie funkcjonują na odpowiednim poziomie. – Nie patrzę na to w ten sposób, jako zespół wyglądamy blado i trzeba to mocno powiedzieć. Nie idzie nam, a to jest piąta kolejka. Przez pryzmat tak późno straconej bramki, uważam te punkty jako stracone. Z drugiej strony, nasza gra wciąż wygląda bardzo słabo. To jest niepokojące.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BLADO to już wyglądocio od 5 spotkań i nic z tym się nie dzieje dużo godki mało czynów … Wstyd by mi było non stop to powtarzać po każdym meczu a nic się z tym nie dzieje ZERO POPRAWY i nie widać żeby to się zmieniło w najbliższym czasie …

To wejdźcie pod ŻARÓWK I!!!!! Człowieku i będziecie JAŚNIEJ wyglądać !!!! Chłopie trzeba zapierdalać od 1 do ostatniej minuty !!! Czy wy to w końcu zrozumiecie, jak nie jededen upie..li babola to w nastepnym meczu drugi i tak cn………

To wszystko wina sędziów.

też ale jeszcze wieksza tych tłustych kotów, darmozjadów kopaczy……….

Janicki jako jeden z nielicznych prezentuje poziom ligowy.

Wygląda to okropnie.Poldi zero kondycji mimo wieku nadaje się na 45 minut.

Blado to wygląda trio Krawczyk, Kryspin i Bielica… Dwóch ostatnich zawaliło nam 4 mecze. Panie Janku okulary trzeba zmienić. Nie czas na sentymenty i wybaczanie indywidualnych błędów.

Poldi kondycja na 45-60 minut. Nawet Ryśka zepsuto…

Dwóch zawodników gra bdb od początku Janicki i Sekulic. Reszta cieniem samych siebie z poprzedniego sezonu…

Dajcie Bielicy spokój i tak gra w miarę dobrze mimo, że musi naprawiać to co reszta drużyny spi….li. Dopóki się nie odwali drużyna od własnej bramki tak to będzie wyglądać . Ale to wina kretyńskiej taktyki. Komuś się zdaje, że będzie stosował cateneccio ale to nie to państwo, nie ta drużyna nie ci zawodnicy, a przede wszystkim nie ten trener.

…dajcie do bramki ślepego, z jedną nogą a na trenera tego BYCHniętego sukces i 15 gwiazdka jeszcze przed zakończeniem sezonu !!!!!!!!!!!!

🙂

teraz widać gołym okiem przygotowanie fizyczne i motoryczne ,za Gaula chociaż nie było taktyki to chociaż zapierdalali a teraz to dno reszte musicie sobie sami wytłumaczyć bo moim zdaniem Urban dostał dobrze przygotowaną drużyne to robił wynik

Jak zwykle, pseudo znawcy skreślają zawodników. Co tak późno? I gdzie jest sekcja „wywalmy trenera”!?

Nie trzeba być znawcą, psedo znawcą, żeby dostrzec indywidualne błędy czy brak formy TYCH samych zawodników. Cztery mecze zawalone z powodu dwóch zawodników.