Jak wygląda zwiedzanie stadionu przed prezentacją? (galeria)

kamres  -  16 lipca 2013 15:11
0
1810

stadion_zwiedzanie_1314

Od godziny 14.00 rozpoczęło się wpuszczanie gości, którzy nabyli wejściówki na prezentację Górnika Zabrze: piłkarzy nożnych i ręcznych. Pogoda dopisuje, a imprezie towarzyszy oprawa muzyczna.

Największym wydarzeniem tegorocznej przedsezonowej prezentacji jest zwiedzanie budowy stadionu, które trwa około 15 minut. Kibice, którzy chcą zobaczyć modernizowany obiekt od środka, gromadzą się w okolicach stadionowego sklepiku, a o wszystkim informuje prowadzący imprezę Bartłomiej Perek, będący spikerem na meczach naszej drużyny. Klub pamiętał także o najmłodszych sympatykach 14-krotnych mistrzów Polski, przygotowując dla nich specjalne atrakcje.

Fanów „Trójkolorowych” najbardziej jednak interesuje zwiedzanie stadionu. Na początek czeka ich przejście przez bieżnię, gdzie wchodzi się na trybunę wschodnią. Następnie wchodzimy poprzez womitorium i znajdziemy się na poziomie +1. Z tego miejsca ukazuje nam się widok placu wejściowego na stadion i możemy również podziwiać ażurową elewację złożoną z poziomych rurek. Idąc dalej wchodzimy na poziom +2, gdzie znajdują się powierzchnie do wynajęcia dla inwestorów. W tym miejscu kończy się nasza wycieczka.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z wewnątrz stadionu:

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments