Jak sprawdził się biletowy pakiet promocyjny Górnika?

Torcidos  -  12 maja 2016 19:01
0
855

kibice4_Gornik_Ruch_2015_2016

Promocyjny pakiet biletów na trzy ostatnie mecze Górnika był początkowo przyjęty z dużą rezerwą przez kibiców „Trójkolorowych”. Jednak po spotkaniu z Koroną Kielce można stwierdzić, że po części zdał swój egzamin.

Górnik w rundzie finałowej rozgrywał trzy spotkania przy Roosevelta – z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Śląskiem Wrocław oraz Koroną Kielce. Kibice, którzy pojawili się na dwóch pierwszych spotkaniach ostatnie mogli obejrzeć z wysokości trybun za jedyną złotówkę.

Dla wielu kibiców ta promocja nie była satysfakcjonująca, i nie ma się, czemu dziwić, bo dwa z trzech meczów rozgrywane były w środku tygodnia. Spora część kibiców uważała, że cena wejściówek powinna być obniżona na wszystkie mecze, tak by z promocji skorzystać mogli wszyscy kibice. Marek Pałus, prezes Górnika bronił wprowadzoną promocję, natomiast liczbami:  –  Proszę zauważyć, że sprzedajemy to w pakiecie. Jeżeli ktoś kupi bilet na trzy mecze, ma tak na prawdę zniżkę na każdy z nich. Np. 3x20zł = 60zł, a teraz trzy bilety można kupić za 40 zł. Jest to zniżka 33%, więc jest to kwestia jak ktoś podchodzi do matematyki.

Okazało się jednak, że spora część sympatyków Górnika, mimo wszystko skorzystała z tego pakietu. Wtorkowe spotkanie z Koroną oglądało na trybunach 18321 widzów, z czego ok. 4500 zakupiło bilet za symboliczną złotówkę, korzystając tym samym z pakietu promocyjnego.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments