Jacek Wiśniewski: Nie można krytykować obrońców

Luq  -  4 grudnia 2013 06:43
0
629

druzyna6_widzew_1314
– Widzew strzelił bramki po naszych błędach przy stałych fragmentach gry. Zdarza się, ale najważniejsze są trzy punkty
– powiedział Roosevelta81.pl Jacek Wiśniewski, były defensor Górnika.

Roosevelta81.pl: Przeżyliśmy kolejny horror w Zabrzu.

Jacek Wiśniewski (były obrońca Górnika): – Tak się ułożył mecz. Chłopaki na pewno oglądali i analizowali poprzednie spotkanie Widzewa z Koroną w Kielcach i łodzianie zagrali wtedy dokładnie to samo co u nas. Bramki strzelili po naszych błędach przy stałych fragmentach gry. Nic, zdarza się, ale na szczęście mamy trzy punkty. Jesteśmy w pierwszej ósemce i walczymy dalej. W zimie prezes i włodarze klubu wyszukają jakieś wzmocnienia i będzie dobrze.

Ciągle mamy problemy z defensywą.

– Nie można wyłącznie obwiniać za wszystko defensorów. Broni się całym zespołem i nie ma co krytykować konkretnych graczy. Cały zespół broni, cały zespół atakuje, a gole strzela… „Zacharka” (śmiech).

Pavels Steinbors popisał się dzisiaj dobrymi interwencjami, szczególnie w końcówce. Gdyby nie on, byłby tylko jeden punkt.

– Zgadza się i brawo, ale od tego jest bramkarz. Można się zastanawiać, co byłoby, gdyby Iwan wykorzystał swoje sytuacje. Pewnie uniknęlibyśmy wtedy nerwów. Są jednak trzy punkty i to jest najważniejsze. O stylu niedługo nikt nie będzie pamiętał.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments