Iwan i Oziębała wrócili do treningów z zespołem

Spark  -  28 sierpnia 2013 19:15
0
886

iwan_gornik_ruch_1213
Po problemach zdrowotnych Bartosza Iwana i Przemysława Oziębały nie ma już śladu. Obaj zawodnicy trenują wspólnie z drużyną.

Środowy trening rozpoczął się od godz. 16:45 od rozgrzewki na hali lekkoatletycznej. Następnie zespół udał się na boczne boiska przy Roosevelta na trening techniczno-taktyczny.

W zajęciach brał udział Bartosz Iwan, który w ostatnim czasie zmagał się z problemami z kręgosłupem oraz Przemysław Oziębała, kóry w czerwcu przeszedł zabieg zespolenia stawu barkowo-obojczykowego. Po ich urazach nie ma już śladu. Indywidualnie pracuje Wojciech Łuczak i Konrad Nowak. Ten drugi przechodzi rehabilitację po zespoleniu kości dużego palca. Trenuje wspólnie z Bartłomiejem Spałkiem. – Ćwiczenia siłowe, korekcyjne, wzmacniające plus rower i basen. O bieganiu na razie nie ma mowy – mówi fizjoterapeuta Górnika. Pod opieką gliwickiego Fizjofitu nadal pozostaje Mariusz Magiera.

W zajęciach brała również udział grupa juniorów: Daniel Barbus i Maciej Wolański z rocznika 1996 oraz Bartosz Pikul i Michał Trąbka z rocznika 1997. Ten drugi narzeka na skręcenie stawu łokciowego, co nie przeszkodziło mu jednak w wykonanywaniu większości ćwiczeń.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments