III liga. Zrewanżować się za jesienną wpadkę

Kaszpir  -  9 czerwca 2023 19:19
0
2683

W sobotę w ramach 33. kolejki rozgrywek grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze podejmować będzie drużynę MKS-u Kluczbork. Początek spotkania zaplanowano na godz. 12:00.

Transmisję z tego meczu przeprowadzi Górnik TV

Do końca rozgrywek pozostały jeszcze tylko dwa rozdania. „Trójkolorowi” mają szansę na mecie sezonu zająć nawet piątą lokatę, ponieważ do będącej bezpośrednio przed nimi Cariny Gubin tracą tylko trzy „oczka”. Zabrzanie przede wszystkim jednak muszą się skupić na tym, by nie dać się wyprzedzić goniącym zespołom. W grupie, która jest tuż za plecami naszej „dwójki” są m.in nasi sobotni rywale. MKS od Górnika dzieli dystans zaledwie punktu. Zespół z Kluczborka może pochwalić się serią trzech, kolejnych zwycięstw. 

Górnicy jesiennego pojedynku nie wspominają dobrze. W wyjazdowym meczu ponieśli klęskę aż 1:5. Honorowe trafienie było autorstwa Mateusza Kuliga. Czas zatem na rewanż. 


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 

 


Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork; sobota 10 czerwca, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments