III liga zakończy sezon 2019/20? Decyzje podejmą WZPN-y

Kaszpir  -  12 maja 2020 17:10
0
1700

W dniu 12 maja odbyło się posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące wznowienia lub zakończenia III-ligowych rozgrywek bieżącego sezonu. W wydanym komunikacie możemy przeczytać., że decyzje podejmować będą Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej, które w bieżącym sezonie odpowiadają za prowadzenie rozgrywek.

Jednocześnie postanowiono, że rozgrywki III ligowe w sezonie 2020/2021 w dalszym ciągu prowadzone będą przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej. Zarządzanie rozgrywkami III ligi zostanie przekazane do PZPN w czerwcu 2021 roku. 

Jak czytamy w komunikacie ŚZPN, do zaplanowanego na czwartek spotkania zarządu Śląskiego ZPN, dodany będzie dodatkowy punkt obrad. Jest to oczywiście konsekwencją dzisiejszych decyzji PZPN.

Nie widzę możliwości kontynuowania sezonu. W tej chwili trwa dyskusja nad dopracowaniem szczegółów – powiedział w rozmowie z katowickim Sportem prezes Śląskiego ZPN i członek zarządu PZPN, Henryk Kula.

Do ustalenia pozostaje podobno tylko kwestia zasad awansów i spadków. Wygląda zatem na to, że występujące w grupie 3. rezerwy Górnika zakończą sezon. Przypomnijmy, że zabrzanie z dorobkiem 27. punktów zajmują dziewiątą lokatę w tabeli.

Źródło: pzpn.pl/katowicki Sport/Roosevelta81.pl
Foto: pzpn.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments