III liga. „Trójkolorowi” grają ze Stalą

Kaszpir  -  21 maja 2022 09:25
0
954

W meczu 30. kolejki III ligi Górnik II Zabrze podejmować będzie zespół Stali Brzeg. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę. Początek zaplanowano na godz. 12:00.

Po trzech kolejnych zwycięstwach zabrzanie przed tygodniem zaznali goryczy porażki. Sposób na podopiecznych Piotra Gierczaka znaleźli piłkarze z Jeleniej Góry. Teraz „Trójkolorowym” przyjdzie mierzyć się z zespołem Stali Brzeg. Ewentualna wygrana może wywindować podopiecznych Piotra Gierczaka o jedną pozycję (z siódmej na szóstą) wyżej w ligowej drabince. Nasi rywale w tabeli plasują się co prawda tuż za plecami Górnika, ale ze stratą aż ośmiu „oczek”. Stal wciąż musi się bardziej oglądać z siebie, ponieważ nad strefą spadkową ma pięć punktów zapasu, a do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć kolejek. W poprzedniej serii brzeżanie pewnie pokonali Carinę Gubin.


Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

Jesienią Górnik przywiózł z Brzegu pełną pulę. Gola na wagę zwycięstwa zdobył wówczas Krzysztof Wingralek. Teraz też faworytem pozostają zabrzanie, choć w Superbet stawiając na gospodarzy, też można nieźle zarobić. 

Tradycyjnie już transmisję z tego meczu przeprowadzi Górnik TV. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do odwiedzin obiektu Sparty i wspierania z trybun naszego zespołu.

Górnik II Zabrze – Stal Brzeg; niedziela 22 maja, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny

 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments