III liga. Rezerwy jadą do Częstochowy

Kaszpir  -  2 maja 2024 12:12
0
1231
W 28. kolejce 3. ligi piłkarze zabrzańskich rezerw zmierzą się w wyjazdowym meczu z druga drużyną Rakowa. Spotkanie w Częstochowie rozegrane zostanie w piątek 3 maja, a jego początek wyznaczono na godz. 15:00.
 
„Trójkolorowi” w dotychczasowych meczach zdobyli 40. punktów. Ostatnie zwycięstwo podopieczni Arkadiusza Przybyły odnieśli w starciu z Górnikiem Polkowice (2:0). Potem przyszły dwie porażki, kolejno z rezerwami Śląska (0:2) oraz przed tygodniem z Pniówkiem Pawłowice Śląskie (1:3).
 
Szansą na przełamanie, będzie piątkowe starcie z Rakowem. Częstochowianie spisują się w tym sezonie słabo. Zespół spod Jasnej Góry, mając w dorobku zaledwie 23. punkty, znajduje się w strefie spadkowej, wyprzedzając tylko LZS Starowice Dolne. Raków od czterech kolejek nie zaznał smaku wygranej, poprzednio ta sztuka udała się „medalikom” na koniec marca w pojedynku z Unią Turza Śląska.
 
Jesienne spotkanie Górnika z Rakowem zakończyło się zwycięstwem zabrzan 4:2. Gole dla „Trójkolorowych” w tamtym meczu zdobywali: Mateusz Kulig , Mateusz Chmarek, Adrian Dziedzic, Dawid Niedźwiedzki.
 
 

Raków II Częstochowa – Górnik II Zabrze; piątek 3 maja, godz. 15:00. Częstochowa ul. Limanowskiego 

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl

Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments