III liga. Rezerwy Górnika zagrają w Goczałkowicach

Kaszpir  -  18 sierpnia 2023 10:31
0
645

W ramach 3. kolejki III ligi zabrzańskie rezerwy rozegrają wyjazdowy mecz w Goczałkowicach. Spotkanie z drużyną prowadzoną przez Łukasza Piszczka odbędzie się w sobotę, początek zaplanowano na godz. 15:00.

„Trójkolorowi” całkiem nieźle weszli w sezon. Najpierw byli bliscy zwycięstwa w Turzy Śląskiej. Ostatecznie pojedynek z Turzą, pomimo dwubramkowego prowadzenia, zakończył się remisem (2:2). Przed tygodniem zabrzanie pokonali innego beniaminka, drużynę ze Starowic Dolnych (3:2). Natomiast w środę w rozgrywkach Poltent PP Podokręg Zabrze, podopieczni Arakdiusza Przybyły pokonali MKS Zaborze 5:0. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Mansfeld x2, Niedźwiedzki, Rogula oraz Włodarczyk.

Nasi najbliżsi rywale rozpoczęli od domowego zwycięstwa, pokonując Odrę Bytom Odrzański 2:0. W poprzedniej kolejce, po zaciętym meczu musieli uznać wyższość Warty Gorzów Wielkopolski (2:3).  W zespole z Goczałkowic nadal jest kilku zawodników, mających za sobą większą, bądź mniejszą przygodę z Górnikiem. W grupie tej znajdziemy, Mariusza Magierę, Adama Dancha, Krzysztofa Kiklaisza, czy Klaudiusza Mazura.

W poprzednim sezonie w bezpośrednich pojedynkach zwyciężali goście. Jesienią ubiegłego roku, zabrzanie zwyciężyli na wyjeździe 3:0. Dwa trafienia uzyskał wówczas Krzysztof Kolanko, jedną bramkę dołożył Michał Rostkowski. W rewanżowym meczu w Zabrzu lepsi okazali się piłkarze z Goczałkowic. Jedynego gola zdobył wówczas wspomniany wcześniej Mariusz Magiera.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze; sobota 19 sierpnia, godz. 15:00 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments