III liga. Rezerwy Górnika grają z imiennikiem z Polkowic

Kaszpir  -  16 września 2023 19:02
0
1333

W niedzielę swoje spotkanie rozegrają rezerwy Górnika. Zabrzanie zmierzą się w wyjazdowym meczu z imiennikiem z Polkowic. Początek meczu wyznaczono na godz. 16:00.

Po siedmiu ligowych seriach „Trójkolorowi” z dorobkiem 11. punktów zajmowali piąte miejsce. Górnik na wyjazdach jeszcze nie zaznał smaku wygranej. Wcześniej udało się dwukrotnie zremisować, przytrafiły się też dwie przegrane.

Nasi najbliżsi rywale tracą do zabrzan dwa „oczka”. Polkowiczanie w dwóch pierwszych kolejkach mieli na koncie dwie wygrane. Potem przyszła jednak seria pięciu kolejnych meczów bez zwycięstwa. W zespole z Dolnego Śląska występuje wypożyczony z Górnika Zabrze Krzysztof Wingralek. Defensor zagrał we wszystkich spotkaniach polkowickiego zespołu. Innym piłkarzem, łączącym w jakimś sensie oba kluby jest Szymon Drewniak. który w Zabrzu grał w latach 2013-15.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 

 


Górnik Polkowice – Górnik II Zabrze; niedziela 17 września, godz. 16:00. 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments