III liga. Przełamać się na outsiderze

Kaszpir  -  14 kwietnia 2023 08:56
0
1318

W meczu 24. kolejki grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze podejmuje drużynę Odry Wodzisław Śląski. Pojedynek rozegrany zostanie w sobotę, początek zaplanowano na godz. 17:00.

Spotkanie, podobnie jak wcześniejsze ze Stilonem oraz Polonią, będzie zamknięte dla kibiców. Natomiast klub przeprowadzi z meczu transmisję na Górnik TV na youtube.

Pojedynek z Odrą, będzie okazją do ligowego przełamania. Zabrzanie w ostatnich dwóch kolejkach musieli uznać wyższość rywali. W obu przypadkach piłkarze Górnika wychodzili na prowadzenie, ale potem było już tylko gorzej. Inaczej potoczyły się losy pucharowego meczu z Gwarkiem Ornontowice. Rozgrywany na Stadionie im Ernesta Pohla finał POLTENT PPP Podokręgu Zabrze, zakończył się wysoką wygrana „Trójkolorowych”. Miejmy nadzieję, że i w sobotę zabrzanie będą równie skuteczni.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

Odra to ligowy outsider. Wodzisławianie dotychczas zgromadzili zaledwie 19 punktów i okupują ostatnią lokatę w tabeli. Wiosnę nasi rywale rozpoczęli od dwóch remisów, później przyszły trzy kolejne porażki. Aczkolwiek w poprzedniej serii Odra rozbiła (5:2) rezerwy Chrobrego Głogów. Najskuteczniejszym zawodnikiem w wodzisławskim teamie jest Krzysztof Krzyżok, który siedmiokrotnie trafiał do siatki przeciwników.

Jesienne spotkanie miało bardzo dramatyczny przebieg. Już po 24 minutach gospodarze prowadzili dwoma golami. Zabrzanie wzięli się do roboty po przerwie i zdołali odwrócić losy meczu i wrócić do Zabrza z pełną pulą. Faworytem tego meczu z pewnością są gospodarze, co odzwierciedlają też kursy w Superbet.


Górnik II Zabrze – Odra Wodzisław Śląski; sobota 15 kwietnia, godz. 17:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Bez udziału publiczności


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments