III liga. Przełamać nienajlepszą serię

Kaszpir  -  13 maja 2023 10:15
0
2852

W 28. kolejce rozgrywek grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze podejmować będzie drużynę LKS Goczałkowice Zdrój.

„Trójkolorowi” w ostatnich tygodniach spisują się średnio. W sześciu ostatnich meczach zdołali wygrać tylko raz. Skutkuje to osuwaniem się w tabeli, aktualnie zabrzanie plasują się na dziewiątej pozycji, mając w dorobku 38. punktów.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Drużyna Goczałkowic w ligowej drabince jest o cztery pozycje niżej od Górnika. LKS zgromadził dotychczas 30. „oczek”, m.in. w poprzedniej kolejce, gdy rzutem na taśmę pokonał rezerwy Chrobrego Głogów, a zwycięskiego gola zdobył w doliczonym czasie gry Łukasz Piszczek. Dla 66-krotnego reprezentanta Polski, było to pierwsze trafienie dla zespołu z Goczałkowic. Najlepszym strzelcem LKS-u jest natomiast dobrze w Zabrzu znany Krzysztof Kiklaisz. Popularny „Kiki” ma na swoim koncie 12. trafień. Oprócz Kiklaisza w Goczałkowicach występuje jeszcze dwóch byłych piłkarzy Górnika, Mariusz Magiera i Adam Danch.

W jesiennym meczu pewnie zwyciężyli zabrzanie, którzy zaaplikowali rywalom trzy gole, sami nie tracąc żadnego. Na listę strzelców wpisali si wówczas, Krzysztof Kolanko dwukrotnie oraz Michał Rostkowski.


Górnik II Zabrze – LKS Goczałkowice Zdrój, niedziela 14 maja, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments