III liga. Powtórzyć wynik z jesieni

Kaszpir  -  26 maja 2023 16:51
0
1354

W sobotę w ramach 31. kolejki rozgrywek grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze rozegra wyjazdowe spotkanie z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Mecz odbędzie się w sobotę, początek zaplanowano na godz. 17:00.

Ostatnie dwa spotkania zakończyły się wygranymi naszego zespołu. „Trójkolorowi” pokonali najpierw w Gorzowie Wartę (3:1), a w ubiegły wtorek zwyciężyli wicelidera tabeli, czyli Rekord Bielsko-Biała (2:1). Pozwoliło to zabrzanom ponownie przesunąć się nieco w ligowej drabince, aktualnie Górnik plasuje się 8. miejscu mając w dorobku 44. punkty.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Gwarek ma tylko o jedno „oczko” więcej, zatem jest szansa na minięcie tarnogórzan w tabeli. Nasi najbliżsi rywale, podobnie jak Górnik, zwyciężali w poprzednich dwóch kolejkach. Jesienne spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się efektowną wygraną „Trójkolorowych”. Zabrzanie zaaplikowali przeciwnikom pięć goli, sami tracąc tylko jednego. Łupem bramkowym podzielili się wówczas Bartłomiej Korbecki, Daniel Liszka, Daniel Ściślak, Maksymilian Gandziarowski i Alan Lubaski.


Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze; sobota 27 maja, godz. 17:00. Tarnowskie Góry, ul. Wojska Polskiego 2.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments