III liga. Po czwartą wygraną z rzędu

Kaszpir  -  2 czerwca 2023 20:12
0
2920

W sobotę w ramach 32. kolejki rozgrywek grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze podejmować będzie rezerwy Chrobrego Głogów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 12:00.

W sobotę „Trójkolorowi” powalczą o czwartą wygraną z rzędu. Poprzednie trzy potyczki zakończyły się bowiem ich zwycięstwami. Zabrzanie w pokonanym polu zostawili kolejno: Wartę Gorzów (3:1), Rekord Bielsko-Biała (2:1) oraz Gwarek Tarnowskie Góry (2:1). Dzięki tej serii Górnik przesunął się w górę tabeli i aktualnie z 47. punktami zajmuje szósta pozycję.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Głogowianie natomiast znajdują się w zupełnie innym miejscu. Chrobry zamyka tabelę i ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Do bezpiecznego miejsca traci bowiem 8. punktów, a do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki.

W jesiennym meczu zwyciężyli głogowianie. Mecz zakończył się hokejowym wynikiem 4:3. Gole dla naszego zespołu zdobywali wówczas, Daniel Ściślak, Bartłomiej Korbecki i Kacper Joachim.


Górnik II Zabrze – Chrobry Głogów; sobota 3 czerwca, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments