III liga. Piast Żmigród trzecim skalpem?

Kaszpir  -  6 maja 2022 09:44
0
563

W meczu 28. kolejki III ligi Górnik II Zabrze zmierzy się w wyjazdowym meczu z Piastem Żmigród. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 7 maja. Początek zaplanowano na godz. 16:00.

Górnik po dwóch wcześniejszych porażkach (Ślęza oraz Warta) w ostatnich meczach wrócił na zwycięską ścieżkę. Najpierw zabrzanie pokonali przed własną publicznością Carinę Gubin, podobnie jak drużynę Goczałkowic w środowym, zaległym spotkaniu. W obu tych meczach na listę strzelców wpisywał się Alan Lubaski. Jedną z asyst zanotował, wyróżniający się też ostatnio Michał Rostkowski. Wierzymy, że obaj piłkarze, jak i cały zespół, podtrzymają dobrą dyspozycję i sięgną po trzeci z rzędu skalp, kosztem Piasta Żmigród.

W przeciwieństwie do „Trójkolorowych”, nasi najbliżsi rywale, nie maja komfortu jeśli chodzi o ligowy byt. Piast wraz z grupą czterech drużyn zgromadził jak dotąd 31 punktów, co daje tylko dwa oczka zaliczki nad strefą spadkową. Poprzednie dwa pojedynki zakończyły się przegranymi Piasta i przerwały małą serią trzech kolejnych zwycięstw. Najskuteczniejszym piłkarzem żmigrodzian jest obecnie Kacper Głowieńkowski, mający w dorobku osiem trafień. Aż dziesięć goli miał na swoim koncie i to tylko w rundzie jesiennej Daniel Stanclik, ale obecnie reprezentuje on barwy II-ligowego GKS-u Jastrzębie.

 

Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

W jesiennym spotkaniu w Zabrzu zwyciężył Górnik. Gole dla naszego zespołu zdobywali wówczas Krzysztof Kiklaisz i Wiktor Skała, dla Piasta trafił wspomniany wcześniej Stanclik (więcej o tym meczu tutaj.) Pomimo, iż „Trójkolorowi” rozgrywać będą mecz wyjazdowy to i tak pozostają faworytem tego spotkania, co ma również swoje odzwierciedlenie w kursach na Superbet.

Piast Żmigród – Górnik II Zabrze; sobota 7 maja, godz. 16:00. Stadion OSiR, ul. Sportowa 13.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments