III liga. Gwarek TG – Górnik II. Powtórka z wiosny mile widziana

Kaszpir  -  12 listopada 2021 19:03
0
1288

W 17. kolejce III-ligowych zmagań Górnik Zabrze rywalizować będzie w wyjazdowym meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

„Trójkolorowi” w ostatnim czasie radzą sobie w lidze bardzo dobrze. W sześciu kolejnych meczach nie zaznali goryczy porażki, odnosząc pięć zwycięstw. Górnik powoli pnie się w tabeli, mając na koncie 27. punktów plasuje się na siódmym miejscu. Teraz na drodze podopiecznych Piotra Gierczaka staną piłkarze Gwarka.

Nasi najbliżsi rywale tracą do zabrzan siedem „oczek”, co po 16. kolejkach pozwalało im zajmować dziesiątą lokatę. Tarnogórzanie również mogą mówić o zwyżce formy. Trzy poprzednie pojedynki to: wygrane w Gorzowie i Gubinie, z zawsze groźną Cariną oraz remis z liderem z Goczałkowic. Najskuteczniejszym piłkarzem w ekipie gospodarzy jest Daniel Barbus, który zanotował pięć ligowych trafień.

W poprzednim spotkaniu obu zespołów zakończyło się okazałym zwycięstwem Górnika. Zabrzanie rozbili wówczas gospodarzy aż 5:1, a bramkami w tamtym spotkaniu podzielili się: Krzysztof Kiklaisz, który trafił dwukrotnie, Bartłomiej Korbecki, Kamil Lukoszek oraz Kamil Całka.

 
 

Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze, sobota 13 listopada, godz. 13:30. Stadion TS Gwarek TG, ul. Wojska Polskiego 2.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments