III liga. Czas na pierwszą wygraną

Kaszpir  -  18 marca 2023 07:07
1
1398

W meczu 20. kolejki grupy 3. III ligi, piłkarze Górnika rozegrają domowe spotkanie z drużyną Stilonu Gorzów Wielkopolski. W dotychczasowych, tegorocznych meczach zabrzanie najpierw ponieśli porażkę, potem był remis… a zatem czas na wygraną.

„Trójkolorowi” jak dotąd uzbierali 30. punktów, co przed tą kolejką pozwalało im zajmować 6. lokatę w tabeli. Natomiast Stilon plasuje się na 11. miejscu z dorobkiem 22. „oczek”. Gorzowianie w tegorocznych meczach potrafili zwyciężyć już na Śląsku. W Tarnowskich Górach pokonali Gwarka 2:1. Z kolei u siebie przegrali z rezerwami Chrobrego Głogów 1:2. Wszystkie gole dla Stilonu uzyskał Emil Drozdowicz, który z 13. trafieniami, pozostaje najlepszym strzelcem gorzowskiego zespołu.

W jesiennym meczu pomiędzy oboma zespołami lepsi okazali się piłkarze Górnika. Zabrzanie zwyciężyli wówczas 3:2, a na listę strzelców wpisywali się: Daniel Ściślak, Jakub Kotko oraz Marcin Wodecki.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Górnik II Zabrze – Stilon Gorzów Wielkopolski; sobota 18 marca, godz. 11:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

wstęp wolny tyle że mecz bez publiczności i nic nie informujecie klub również kibice przyszli nie zostali wpuszczeni ani poinformowani dlaczego za to policji w brud w całej dzielnicy