III liga. Czas na komplet punktów

Kaszpir  -  25 marca 2022 18:26
0
1608

W 21. kolejce III-ligowych zmagań Górnik II Zabrze rywalizować podejmować będzie zespół Foto-Higiena Gać. Spotkanie odbędzie się w sobotę, początek zaplanowano na godz. 12:00.

„Trójkolorowi” w pierwszych dwóch spotkaniach notowali remis. Na inaugurację w Zabrzu padł bezbramkowy rezultat w pojedynku z MKS Kluczbork. Z Wrocławia podopieczni Piotra Gierczaka również przywieźli jedno „oczko”, tracąc bramkę w końcówce meczu. Górnicy mając w dorobku 29 zdobytych punktów plasują się na siódmym miejscu. Teraz przyjdzie zmierzyć im się z ligowym outsiderem, liczymy zatem na zwycięstwo.

 

Przypominamy jednocześnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 

 

Nasz najbliższy rywal w ligowej drabince jest zdecydowanie niżej, a dokładnie na ostatniej pozycji. Piłkarze Foto-Higieny uzbierali jak dotąd 14 punktów i tracą pięć do bezpiecznego miejsca. Nasi najbliżsi rywale przed tygodniem polegli u siebie z Cariną Gubin (0:2), aczkolwiek potrafili już wiosną sprawić wielką niespodziankę, remisują w Goczałkowicach (1:1). Niemniej jednak faworytem spotkania z pewnością jest zabrzański Górnik, potwierdzają to zresztą kursy w Superbet.

W jesiennym meczu pomiędzy tymi zespołami górą nasza drużyna, która pokonała wówczas rywala 2:1. Gole dla zabrzan w tamtym spotkaniu zdobywali Arsen Hrosu oraz Krzysztof Wingralek.

Ze swojej strony zachęcamy do odwiedzin obiektu Sparty i wspierania z trybun „Trójkolorowych”. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi także Górnik TV.

Górnik II Zabrze – Foto-Higiena Gać; sobota 26 marca, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments