Igor Angulo: Wygrywać dla naszej wspaniałej publiczności

Luq  -  10 kwietnia 2017 11:43
0
4406

W pierwszych czterech kolejkach Igor Angulo nie trafił do bramki rywali ani razu. Jesienią seryjnie zdobywał gole, a wiosną jakby coś się w nim zacięło. Na szczęście nasz najlepszy snajper odblokował się w meczu z Olimpią i w rozmowie z Roosevelta81.pl ma nadzieję, że zła passa jest już za nim.

Roosevelta81.pl: W końcu udało się trafić do bramki rywali.

Igor Angulo (napastnik Górnika): – Tak. To wielka ulga znów zdobyć gola po czterech meczach bez bramki. Udało się, wygraliśmy i przerwałem swoją złą passę. Mam nadzieję, że już będę trafiał regularnie.

Trzeba przyznać, że była to bardzo ładna bramka.

– Dostałem bardzo dobrą piłkę. W poprzednich meczach miałem wiele sytuacji i nic nie wpadało, teraz miałem ze trzy i jedną z nich wykorzystałem. Piłka wpadła do siatki i zdobyłem dość ładną bramkę, więc jestem szczęśliwy, że ta zła passa jest już za mną i wygraliśmy.

Cztery minuty – dwa gole, ale wynik spotkania do końca był sprawą otwartą.

– Szybko zdobyliśmy dwie bramki w pierwszych minutach spotkania i kontrowaliśmy grę. Przeciwnikom udało się trafić z kolei na początku drugiej połowy. Myślę, że panowaliśmy nad sytuacją. Trochę się męczyliśmy, ale w 1 lidze to normalne, że trzeba wymęczyć zwycięstwa, bo większość spotkań jest bardzo wyrównana, więc tym bardziej cieszymy się z tej wygranej.

Gracie lepiej z drużynami z czołówki.

– Jak już mówiłem, liga jest bardzo wyrównana. Często o zwycięstwie lub porażce decydują małe detale, więc trzeba być ciągle skoncentrowanym, realizować założenia i wygrywać dla naszej wspaniałej publiczności.

Wiesz, jak ważny dla kibiców jest kolejny mecz z Sosnowcem?

– Tak, ale każdy mecz jest ważny, jeśli chcemy być blisko czołówki. Musimy wygrać wszystko, co się tylko da, bo przegraliśmy za dużo spotkań i teraz musimy wygrać najlepiej wszystko, by zbliżyć się do drugiego miejsca. Wierzę, że to zrobimy.

Fani obu ekip nie lubią się za bardzo.

– Tak wiem, dlatego wierzę, że będą cały czas nas wspierać. Doping kibiców jest dla nas bardzo ważny. Czujemy go na boisku i mam nadzieję, że mecz z Sosnowcem wygramy wspólnie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments