Igor Angulo trafi do Galerii Sław Górnika Zabrze

Kibic  -  22 kwietnia 2023 18:15
7
2413

W przerwie niedzielnego meczu Górnika ze Śląskiem odbędzie się krótka uroczystość, podczas której Igor Angulo oficjalnie zostanie przyjęty do Galerii Sław. Hiszpański napastnik, to w najnowszej historii Górnika jedna z najjaśniejszych postaci. Przez cztery lata gry w „Trójkolorowych” barwach Król Igor zdobył 88 bramek. W sezonie 2018/19 został najlepszym strzelcem PKO Ekstraklasy. Dwukrotnie plasował się w tej klasyfikacji na 2. miejscu. Tytuł króla strzelców wywalczył również w swoim debiutanckim sezonie w Górniku, jeszcze na boiskach I ligi, czym walnie przyczynił się do powrotu zabrzan do najwyższej klasy rozgrywkowej. 

Igor z kibicami spotkał się w sobotę w Klubowym Sklepie. Drugą okazję do spotkania ze swoim idolem, „Trójkolorowi” fani będą mieli przed niedzielnym meczem w Strefie Kibica na Promenadzie Areny Zabrze (godz. 16:30 – 17:15)

Igor Angulo w Górniku grał przez cztery lata. Odszedł z Zabrza po sezonie 2020/21. Zostawił po sobie świetne wspomnienia, kibice do dziś bardzo cenią hiszpańskiego goleadora. Osiągnięcia Igora w Górniku Zabrze szerzej opisywaliśmy w poniższym artykule.

Cztery lata Igora Angulo w Górniku, czyli przeżyjmy to jeszcze raz

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo dobra decyzja 🙂

Nareszcie

Król Igor

Angulo Gol!

Igor zasłużył jak mało kto.
Brawo

Z Igorem walka o utrzymanie byłaby teraz prosta.

Powiem więcej …. z Igorem nie byłoby walki o utrzymanie tylko o „coś więcej” 🙂 generalnie świetny facet, a jak jeszcze człowiek sobie zobaczy jakie bramki strzelał … oj przydałby się 🙂