Igor Angulo: Jest jeszcze za wcześnie by nas krytykować

kesera  -  30 sierpnia 2016 11:56
0
848

20160827_zaglebie_gornik_angulo

Igor Angulo zaliczył premierowe trafienie w barwach Górnika, niestety nie dało nam to choćby punktu. Hiszpan wyróżniał się na tle naszych pozostałych zawodników i gdyby miał więcej szczęścia, mógł pokusić się o co najmniej jeszcze jednego gola. Sam zawodnik w rozmowie z Roosevelta81.pl podkreślił, że jego forma rośnie i żeby poczekać z krytyką.

Roosevelta81.pl: W końcu udało ci się trafić w barwach Górnika, ale nie dało to nawet punktu.

Igor Angulo(napastnik Górnika):Zgadza się. Starałem się jak najlepiej, choć jeszcze trochę mi brakuje do optymalnej formy fizycznej. Starałem się pomóc drużynie. Nie udało nam się wygrać i zdobyć choćby punktu. Mam nadzieję, że to nastąpi już w następnym meczu.

To spotkanie chyba było najlepsze w barwach Górnika w twoim wykonaniu.

– Tak, dzień po dniu czuję się coraz lepiej. Miałem cztery miesiące wakacji więc musiałem odbudować moją formę fizyczną. Ale jak już mówiłem dzień po dniu czuję się coraz lepiej i staram się pomóc drużynie najlepiej jak potrafię.

Aktualnie drużyna rozczarowuje.

– To prawda. Naszym celem jest awans a aktualnie jesteśmy bardzo daleko od czołowych lokat. Zobaczymy co będzie później, bo to jest dopiero początek sezonu i jest jeszcze za wcześnie by krytykować drużynę.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments