Grały nasze zgody: U siebie zwycięzcy, na wyjazdach remisy

Kaszpir  -  19 września 2019 21:04
0
1956

Poprzednia runda spotkań była całkiem udana dla zespołów naszych zgód. GKS Katowice odniósł zwycięstwo przed własną publicznością, podobnie jak ROW Rybnik. Cenne punkty z boisk rywali przywieźli piłkarze Wisłoki oraz Hajduka Split.

WISŁOKA DĘBICA (III LIGA, GRUPA 4.)

WISŁOKA URWAŁA PUNKTY PRETENDENTOWI DO AWANSU!

Wisłoka Dębica zremisowała na wyjeździe Siarką Tarnobrzeg 1:1 (0:0) w meczu 8. kolejki III ligi. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 61. minucie Adrian Gębalski, natomiast bramkę na wagę cennego punktu dla „Biało-zielonych” zdobył w 90. minucie Sebastian Fedan…

SIARKA TARNOBRZEG – WISŁOKA DĘBICA 1:1 (0:0)
Bramki: Gębalski 61′ – Fedan 90′
WISŁOKA: Dybski – Hus (73′ Prokop), Remut, Pelc – Król (65′ Bożek), Fedan, Łanucha, Wrzosek (68′ Lubera), Rębisz – Maik (90′ Wilk), Sojda (68′ Domański).
Widzów:

Skrót meczu:

Więcej na wislokadebica.pl

ROW 1964 RYBNIK (III LIGA, GRUPA 3.)

WYGRANA W DOBRYM STYLU!

12 Wrz 2019 W meczu 7. kolejki III ligi, grupy III nasz zespół pokonał Stal Brzeg, po bramkach Bartłomieja Poloka i Dawida Plizgi. Zwycięstwo cieszy podwójnie, bowiem jest to pierwsze spotkanie w tym sezonie, w którym nasz zespół nie stracił gola!

ROW 1964 Rybnik – Stal Brzeg 2:0 (2:0)
Bramki: Polok 10′,  Plizga 29′
ROW 1964 Rybnik: Aleksander Łubik – Jan Janik, Piotr Pacholski, Marek Krotofil, Przemysław Szkatuła, Radosław Dzierbicki, Szymon Jary, Bartłomiej Polok, Paweł Mandrysz, Marcin Wodecki (75′ Yaroslav Baranskyi), Dawid Plizga.
Widzów: 353

Więcej na row1964rybnik.com

GKS KATOWICE (II LIGA)

TRZY PUNKTY PRZY BUKOWEJ

Po siedmiu porażkach z rzędu, Legionovia Legionowo przyjechała na Bukową z desperacką potrzebą zakończenia złej passy. W zupełnie innym położeniu byli zawodnicy Rafała Góraka. GieKSa po przerwaniu trwającego 378 dni okresu bez zwycięstwa u siebie, chciała rozpocząć zupełnie nową serię.

W pierwszej części najlepszą okazję miała Legionovia, gdy jeden z rywali po rzucie rożnym uderzył głową i piłkę z linii bramkowej wybił Woźniak. Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

Druga część rozpoczęła się dla GKS-u jak marzenie. Po nieporozumieniu obrony Legionovii, piłkę do bramki wpakował Arkadiusz Jędrych otwierając wynik spotkania. W jednej z kolejnych akcji Szymon Kiebzak o milimetry minął słupek bramki pilnowanej przez Pawła Błesznowskiego. W 55. minucie złą decyzję podjął Bartosz Mrozek. Agresywnie wyszedł do zmierzającej w pole karne piłki i spowodował rzut karny. Na gola zamienił go kapitan rywala Patryk Koziara. W 62. minucie piłka znalazła się w siatce Legionovii raz jeszcze, ale tym razem nasz zawodnik był na pozycji spalonej.

W 87. minucie Arkadiusz Woźniak wykorzystał dośrodkowanie i strzałem głową ponownie wyprowadził GKS na prowadzenie! Chwilę później na 3:1 podwyższył Michał Gałecki. Koniec końców, to był udany wieczór przy Bukowej.

GKS Katowice – Leginovia Legionowo 3:1
Bramki: Jędrych 46′,  Woźniak 88′, Gałecki 90′
GKS: Mrozek – Michalski, Jędrych, Janiszewski (56. Dejmek), Rogala – Kiebzak (87. Tabiś), Gałecki, Stefanowicz, Błąd (90+1 Grychtolik), Woźniak – Rogalski (75. Rumin).