Górnika mam w sercu, takie porażki bolą najbardziej

Kibic  -  2 kwietnia 2023 10:50
7
5106

W piątkowym starciu piłkarze Górnika nie stworzyli zbyt wielu okazji bramkowych. Dwukrotnie przed szansą taką szansą stanął Aleksander Paluszek. Obrońca zabrzan do gry wszedł w drugiej połowie i próbował wykorzystać swoje atuty przy stałych fragmentach gry. Ostatecznie, sztuka ta nie udała się Paluszkowi, z którym mieliśmy okazję porozmawiać po meczu.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieję że trener Urban zobaczy że mamy naszych graczy którzy prezentują lepsze umiejętność grania Szcześniak i Paluszek są dużo lepsi niż Jensen i Begstrem.Ten zagraniczny zaciąg Kamber, Jensen, Begstrem,Kotzke,Broll,Morosa,Verchovec to jest nieporozumienie Do tego trener Gaul . Odpowiada za to szef skautingu,dlaczego on jeszcze pracuje w Górniku.

a co masz do BEGSTREMA ? JENSEN po przyjsciu tez byl dobry no ale ostatnio niestety robi sporo bledow a SZCZESNIAK nic nie pokazal o niemcach nie ma co pisac to mizeria 3 ligowa

Z całym szacunkiem chłopcze dla twojego serca, ale do Górnika to ty się nie nadajesz, a w ogóle ekstraklasa dla ciebie, to jeszcze za wysokie progi.

Chyba nie wiesz co piszesz.
Ten chłop na swój wiek gra dobrą piłkę i przede wszystkim dobrze grą głową

Przestańcie tu pieprzyć głupoty. Szukanie winnych, kogo Gaula? Pierwszy od długiego okresu koleś, który zagonił to bagno do roboty. 3/4 nie nadaje się do grania i z gówna bata nie ukręcisz. Urban wielki trener? Śmiech na sali, co on osiągnął w trenerce oprócz MP z Legia gdzie każdy by to osiagnał. Kogo zaś Urban ściągnął? Cholewiaka czy Dadoka, dajcie ludzie spokój. Menadżerką i układy rządzą tym wszystkim. Zero pomysłu na rozwój. Gaul to wiedział i brał z zagranicy grajków a nie z polskiego bagna. Będzie syf teraz jak mało co. Górnik poleci a wszyscy powiedzą ze to nie my. Kogo tu promujecie Szczesniaka co zawala mecz za meczem? Słusznie go odsunęli. Presja niektórych, układy i dziennikarze doprowadzili do szamba, z którego Górnik nie powstanie. Zaszczuliscie klub w imię czego? Pajace!

Tak jest, wszystko co tam się dzieje to syf kiła i mogiła i zagraniczny szrot

Wy wszyscy macie Górnika w sercach. Niewątpliwie pokazujecie to na boisku, jak bardzo. A tak z innej beczki: wystarczy telefon, np: z 2-go ligowego Ipswich Town i momentalnie Wasze serca zaczynają bić w innym kierunku…