#GÓRNIK1970FINAŁ. Wybierz model retro koszulki

Kibic  -  5 lutego 2020 14:18
0
4572

29 kwietnia 1970 roku, miał miejsce największy sukces w historii Górnika Zabrze, a zarazem polskiej piłki klubowej. Finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów rozegrany na wiedeńskim Praterstadion z Manchesterem City, to dziś powód do dumy. Powoli zbliżamy się zatem do okrągłej, 50 rocznicy tego wydarzenia. Z tej właśnie okazji klub przygotowuje szereg gadżetów, a jednym z nich będzie replika koszulki w której Górnik tak sobie znakomicie poczynał w PZP sezonu 1969/70.

Na stronie oficjalnej możemy przeczytać m. in. „Kibicom 14-krotnego Mistrza Polski pragniemy zaproponować zabawę, zapraszając jednocześnie do wyboru modelu koszulki. Na podstawie największych meczów (półfinały z Romą oraz finału z Manchesterem City) przygotowaliśmy trzy projekty. Do produkcji trafi jeden – wybrany przez kibiców.”

Wybierać będzie można spośród trzech propozycji, przygotowanych na podstawie wzorów w jakich piłkarze Górnika grali w meczach z AS Romą i Manchesterem City. Głosować można za pomocą specjalnie przygotowanej strony – TUTAJ.

Każdemu modelowi koszulek ciekawą historię przypisuje legenda Górnika Zabrze, Stanisław Oślizło, o czym możecie przekonać się z poniższego materiału.

Głosowanie potrwa tydzień. Niezwłocznie po tym, jak kibice wskażą swój typ, zostanie on przekazany do produkcji, tak by na uroczyste obchody (koniec marca) koszulka trafiła do sprzedaży.

Więcej szczegółów na górnikzabrze.pl

Źródło: Roosevelta81/Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments