Górnik – Zagłębie kibicowsko. Piłka nożna bez Komisji!

Slazier  -  12 marca 2018 15:48
0
4188

Górnik zremisował z Zagłębiem 2:2 tracąc gola w doliczonym czasie gry. Mecz z wysokości trybun oglądało 12638 widzów.

Tego dnia wystawiliśmy dobry młyn, który dopingował piłkarzy przez całe spotkanie. Oczywiście nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi. Dodatkowego smaczku całemu widowisku dodawała obecność kibiców Polonii Bytom w sektorze gości. W trakcie meczu kilkukrotnie wracaliśmy do decyzji Komisji Ligi skandując m. in. „Piłka Nożna bez Komisji”. Wielka szkoda, że nie udało nam się odnieść zwycięstwa, bo szansa była bardzo duża. Nie możemy się poddawać, i wierzymy, że piłkarze podniosą się po tym spotkaniu, wyciągną wnioski i będzie już tylko lepiej!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Torcida Górnik”, „Torcida Gliwice”, „Śp. Dawid”, „Torcida Crew”, „Ruda Śląska”, „Ultras”, „Knurów Zawsze Z Wami”, „Szacunek Się Należy”, „Górnik Zabrze”, „Górny Ślonsk”, „Piekary Śląskie” oraz transparent „Komisjo Ligi Nie Zatrzymasz Nas Nigdy”.

Kibice Zagłębia pojawili się w Zabrzu w liczbie 274 głów – podróżowali autokarami, a koszt wyprawy wynosił 90 zł. Podczas drogi zepsuł im się jeden z busów, i wszystkie osoby musiały przesiąść się do pozostałych, co wydłużyło czas dojazdu na stadion. Starali się dopingować swój zespół, jednak mieli kilka dłuższych przestojów. W drugiej połowie zaprezentowali oprawę, na którą składały się machajki na kijach w barwach klubowych, a także odpalona pirotechnika. Tego dnia byli wspierani przez swoich przyjaciół: Polonia Bytom (217), Falubaz (7), Odra Opole (5), Arka Gdynia (1). Warto zaznaczyć, iż bytomianie opuścili sektor gości na długo przed końcem spotkania. Ewidentnie spieszyli się na pociąg powrotny do domu.

Przywieźli ze sobą następujące flagi: „Lwy”, „Zagłębie Fanatyków”, „OCB”, „HZL”, „SZL”, „FC Bolesławiec”, „Chojnów”, „Polonia Bytom” oraz „MCHPB”.

Następne ligowe spotkanie zagramy w Kielcach z Koroną. Ze względu na zakaz nie będziemy mogli wybrać się do stolicy woj. Świętokrzyskiego. Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na towarzyski mecz z Hajdukiem (24.03) oraz półfinałowy pojedynek z Legią Warszawa (3.04) w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Galeria jest dostępna tutaj.

Doping i kulisy znajdziecie w tym miejscu.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments