Górnik Zabrze reguluje zaległości płacowe wobec piłkarzy i trenerów

Kibic  -  6 marca 2024 12:58
20
7582

Jednym z najgorętszych tematów dotyczącym Górnika Zabrze są problemy z regulowaniem wypłat wobec zawodników. W środę (6.03) Klub w odpowiedzi na nasze zapytanie, jak wygląda sytuacja na dziś, przekazał informację o następującej treści. „Wszystkie zaległe przelewy dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego zostały wysłane z konta bankowego Klubu”. Wcześniej pojawiały się informacje, że piłkarze dostali tylko część zaległych wypłat.

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W końcu bo już cierpliwość powoli wszystkim do około się kończyła …

Tym miernotom od Szulikowej jakoś kompletnie nie wierzę, bo wygadywali już różne bzdury i często mijali się z prawdą. Teraz mogą twierdzić, że te przelewy płyną, płyną i dopłynąć do adresatów jakoś nie mogą… Uwierzę dopiero wtedy, gdy piłkarze Górnika potwierdzą, że wszystkie należne im pieniądze wpłynęły na ich konta.

Ty się zajmij swoimi pieniędzmi,reszta Cię gó…o obchodzi.

Zamknij d..e a ty co kolega carycy?

Goń się bezimienny frajerze, takie teksty możesz pisać podobnym sobie przydupasom MMS, broniącym nieudaczników rządzących Górnikiem z jej nadania. A interesuje mnie i interesować będzie, czy piłkarze i trenerzy otrzymali zaległe pensje za swoją ciężką, uczciwą pracę, bo to wpływa i na atmosferę w drużynie, i na wyniki Górnika.

Szukaj lebrze roboty bo po wyborach wylecisz z hukiem gdziekolwiek siedzisz!

Też nie wierzę. Mam nadzieję że piłkarze za swoją dobrą robotę wreszcie dostaną kasę.

Żeby było na kolejne wypłaty, to zarząd będzie teraz sprzedawał Enaliego. Co potem ? Chyba powinien wykupić Kapralika z Żiliny i szybko go sprzedać. Itp i td.

Będa zbierać na tacę po kościołach.Szulikowa taka swietojebliwa poradzi.

Masz rację jak piłkarze nie potwierdzą że przelewy są na koncie to działaczom nie ma co wierzyć czekam na takie info.

Co na to właściciel Klubu Gdzie jest mMS?! Gdzie jest Vice Lewandowski,który zamiast siedzieć w Klubie-pisze sobie ksiazke!

Nie miejcie złudzeń że to koniec kłopotów z kasą dla piłkarzy,trenerów….

No tak, pieniądze z raty za Yokotę za chwilę się skończą i znów zacznie się rozpaczliwa walka o przetrwanie do kolejnego okienka transferowego i szukanie możliwości sprzedaży np. Enallego czy Szali… Niestety tak Górnik funkcjonuje od lat i tylko zmiana właściciela daje szansę zmiany takiego podejścia…

długo nad tym myślałeś…serio..

Proszę dać podwyżkę albo chociaż po 50tys premii całemu zarządowi za ten gest wobec piłkarzy!

Lepiej tak nie żartuj, bo jeszcze Masoń przeczyta i nie zrozumie, że to kpina, i faktycznie upomni się o te 50 tysięcy premii 😉

Gdyby nie Pani Prezydent to Górnik grałby na zapleczu extraklasy na stadionie w Gliwicach bo ten nasz by się rozleciał a tak mamy jeden z najładniejszych stadionów jedną z lepszych piłkarsko kadr nie w Warszawie czy Poznaniu ale w Zabrzu brawo a obsrancom nie mającym pojęcia o niczym zycze żeby zamiast siedzieć i pisać głupoty zapisać się na język obcy może jakąś dodatkową pracę cokolwiek pożytecznego

Z twojego wpisu wnioskuję, że jesteś przydupaskiem MMS, prawdopodobnie zatrudnionym w zabrzańskim Urzędzie Miasta lub w którejś z miejskich spółek (a jeżeli piszesz o obsrańcach, to proponuję żebyś spojrzał w lustro). Pytanie tylko, czy tą tępą propagandę na rzecz Szulikowej prowadzisz w czasie pracy opłacanej z naszych podatków czy w ramach zleconych zadań dodatkowych? Bo uważam, że każdy nawet średnio rozgarnięty człowiek widzi, w jak tragicznej sytuacji organizacyjnej i finansowej jest Górnik, i jakie miernoty nim nieudolnie zarządzają, że o gigantycznym zadłużeniu klubu i gigantycznym zadłużeniu Miasta Zabrze już nie wspomnę…

Kampania ruszyła pełną parą widze

Uwaga! Carycy przydupas alert! Wykryto działanie magistratu! Ty się lepiej swoimi wodociągami, czy elektrociepłownią zajmuj w trakcie pracy, a nie piszesz debilne wiadomości, których nikt nie bierze poważnie. Caryca raus! Caryca won! Caryca wyp… stąd!!!