Górnik Zabrze poradzi sobie na wyjeździe ze Stalą Mielec?

Kibic  -  24 lutego 2023 20:13
0
2265

Piłkarze Górnika Zabrze bez wątpienia nie zaliczą początku rundy wiosennej do udanych. Na koncie tego zespołu znajdują się 4 kolejne mecze bez zwycięstwa, w których wywalczyli łącznie zaledwie 2 punkty. Czy przełamanie nastąpi w nadchodzącej rywalizacji wyjazdowej ze Stalą Mielec?

Słaba forma Górnika Zabrze!

Górnik przystępował do rundy wiosennej z nadzieją na poprawienie rezultatów, które udało się osiągnąć w pierwszej części sezonu. Zabrzanie nie popisali się jednak w 4 pierwszych spotkaniach po wznowieniu rozgrywek i wywalczyli w tym czasie łącznie 2 punkty. Na taki dorobek składają się 2 porażki, a także 2 remisy. Aktualnie sytuacja zespołu nie jest godna pozazdroszczenia, ponieważ Górnik plasuje się na 15. miejscu w tabeli i ma zaledwie 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Gorsza forma zespołu może zwiastować problemy w najbliższym czasie i ewentualną walkę o utrzymanie do końca rozgrywek. Nadchodzące spotkanie wyjazdowe ze Stalą Mielec może być kluczowe w kontekście dalszych losów sezonu. Ewentualna wygrana Górnika na tym obiekcie mogłaby znacząco poprawić sytuację w tabeli. Protypy na to spotkanie wskazują, że faworytem jest ekipa z Zabrza.

Stal również z problemami!

Faworytem tego spotkania w ofercie zakładów bukmacherskich jest ekipa gości, co patrząc na tabelę może być zaskoczeniem. Jednak trzeba wspomnieć, że Stal Mielec od początku rundy wiosennej również ma swoje problemy. Podobnie jak w przypadku Górnika Zabrze, tak również ten zespół nie wygrał jeszcze meczu po wznowieniu rozgrywek. Stal zaliczyła 2 remisy, a także 2 porażki w meczach wyjazdowych. Analizując ich ostatnie występy, bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę na fakt, że przed własną publicznością rywalizowali z drużynami, które walczą o mistrzostwo Polski, czyli Rakowem Częstochowa i Lechem Poznań, a dodatkowo w tym czasie nie stracili nawet jednego gola. Ogólnie piłkarze z Podkarpacia mają swoje problemy ze zdobywaniem bramek po wznowieniu rozgrywek, ponieważ strzelili tylko jednego gola w 4 rozegranych meczach. Górnik Zabrze na tym polu wygląda równie słabo, dlatego też możemy się tutaj spodziewać małej liczby goli.

Protypy, czyli jak obstawiać?

Rynki główne, które zostały opracowane przez bukmacherów na to spotkanie, wskazują, że faworytem jest ekipa gości. Takie przewidywania mogą być zaskakujące, jeśli spojrzymy na ostatnie rywalizacje domowe z udziałem Stali Mielec. Piłkarze tego zespołu nie przegrali przed własną publicznością w lidze od czasu domowej rywalizacji z Widzewem. Analizując propozycje od protyperów, trzeba jednak zwrócić uwagę, że większość graczy odradza obstawianie tego meczu w rynkach głównych. Jeśli jednak planujesz typować to spotkanie w 1X2, pamiętaj, że najlepszą opcję ma dla Ciebie Superbet, gdzie skorzystasz z Superprzewagi.

Protypy koncentrują swoją uwagę na małej liczbie bramek. Stal Mielec i Górnik Zabrze to zespoły, które od początku rundy wiosennej mają swoje problemy w grze ofensywnej. Na koncie tych drużyn znajduje się tylko jedna strzelona bramka w 4 rozegranych starciach, dlatego też opcja z wynikiem -2,5 gola może być tutaj dobrą opcją. Wszystkie 4 mecze rundy wiosennej z udziałem Górnika Zabrze zakończyły się na maksymalnie 2 trafieniach, a w przypadku Stali Mielec wyjątkiem jest ostatnia rywalizacja wyjazdowa z Cracovią.

Propozycja typerska: -2.5 gola

W środę Górnik Zabrze podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments