Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok: wyjściowe składy

g.rajda  -  14 lutego 2022 17:03
6
2657

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 21. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Jagiellonią Białystok. Początek meczu o godz. 18:00.

Górnik Zabrze: Bielica – Gryszkiewicz, Janicki, Wiśniewski [c], Janża, Manneh, Kubica, Dadok, Nowak, Podolski, Krawczyk
Rezerwowi: Sandomierski, Sokół – Dziedzic, Pawłowski, Hrosu, Szymański, Stalmach, Mvondo, Wingralek
Trener: Jan Urban

Jagiellonia Białystok: Alomerović – Olszewski, Pazdan [c], Matysik, Wdowik, Struski, Pospisil, Mystkowski, Prikryl, Cernych, Trubeha
Steinbors – Nastić, Nalepa, Tabiś, Wojciechowski, Tiru, Twarowski, Lutostański, Orpik
Piotr Nowak

6 komentarzy

Krawczyk weź mnie wreszcie zaskocz żebym zamknął usta i bądz dziś w kozakach,a nie jak tydzień temu byłeś w badziewiakach.

I połowa, powrót do jesieni do człapania, podań w zwolnionym tempie, masy niecelnych podań, braku grania bez piłki i wystarczyło jedno mocne podanie Dadoka, żeby padła bramka. Jeśli nic się nie zmieni w II połowie, to będzie remis albo porażka. Oglądanie tak słabego meczu w Zabrzu na stadionie to męki niczym ból zębów. W domu można wyłączyć telewizor.

To są jakieś jaja Urban w 2 meczu ściąga Kubicę wchodzi Stalmach i zaczyna się cyrk.schodzi dadok i mecz się konczy.i Stalmach i Dziedzic to są dzieci nadające się do juniorów .

To wygląda jak by my sprzedali ten mecz.totalny sabotaż .

I brawo jebana nieudolność naszych zmienników.wiecej takich grajków.niech jeszcze wpuścić że 2 popaprancow.

A ty widziałeś ten mecz od początku? Chyba nie, bo ci co grali przed zmianami to dopiero sabotowali. Pewnie zostali zmienieni, żeby poszli zająć kolejkę u bukmachera.