Górnik wyprowadzał perfekcyjne kontry

Torcidos  -  19 lutego 2018 20:51
0
3123

Zapraszamy na trenerski dwugłos po poniedziałkowym spotkaniu Górnika z Bruk-Betem. W rolach głównych oczywiście Marcin Brosz i Maciej Bartoszek.

Marcin Brosz (trener Górnika):Na początku chciałem podziękować za doping, bo ostatni okres nie był łatwy dla nas. Natomiast dzisiaj wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie i od początku czuliśmy wsparcie i to nam dodawało energii. Za to bardzo dziękuję. Ważne było także to, że oprócz zwycięstwa zagraliśmy na zero z tyłu. Cieszy to niezmiernie i jesteśmy pewni, że doda nam to pewności siebie. Ale z drugiej strony widzimy ile jeszcze pracy przed nami, bo zespół z Niecieczy miał swoje okazję, natomiast determinacja i wola zwycięstwa spowodowało, że wygraliśmy dzisiaj spotkanie.

Maciej Bartoszek (trener Bruk-Betu): – Mieliśmy plan na dzisiejszy mecz, ale nie do końca udało nam się go zrealizować. Nie mogę mieć pretensji do swoich piłkarzy, wiem że bardzo chcieli wygrać. To nam się nie udało, natrafialiśmy na bardzo groźne kontry Górnika, które były wykańczane perfekcyjnie. Gratuluję Górnikowi zwycięstwa.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments