Górnik wrócił do treningów! Brak Kądziora i Wieteski

Torcidos  -  14 czerwca 2018 11:07
0
8643

Górnik Zabrze wrócił w czwartek do treningów i od razu udał się na zgrupowanie do Wodzisława Śląskiego. W autokarze zabrakło kilku zawodników.

W dość okrojonej kadrze drużyna Marcina Brosza udała się na pierwsze zgrupowanie. W dużej mierze wynika to z indywidualnego podejścia do części zawodników. Dani Suarez, Paweł Bochniewicz, Szymon Żurkowski i Wojciech Pawłowski dołączą do kolegów za kilka dni, a rezerwy prowadzone przez Wojciecha Gumoli w weekend gra mecz o życie w III lidze. Obecny był natomiast nowy nabytek Górnika, Jesus Jimenez oraz dwóch testowanych zawodników – bramkarz i obrońca.

Nie ma w kadrze także Damiana Kądziora i Mateusza Wieteski. Klub nie podał informacji na temat ich nieobecności, a przecież wokół tej dwójki pojawiało się najwięcej spekulacji transferowych w ostatnim czasie. Mateusz już raczej na pewno wróci do Legii, która zdecydowała się na jego wykup, natomiast Kądzior był łączony m.in z Dynamem Zagrzeb, gdzie miał już nawet przejść testy medyczne. Ale dopóki nie będzie podpisu, to wciąż jest on piłkarzem Górnika.

Pierwszy trening rozpocznie się o 10:30.

W pierwszych zajęciach udział wezmą: Tomasz Loska, Adam Wolniewicz, Michał Koj, Adrian Gryszkiewicz, Szymon Matuszek, Jesus Jimenez, Daniel Smuga, Maciej Ambrosiewicz, Konrad Nowak, Igor Angulo, Marcin Urynowicz, Rafał Wolsztyński oraz wspomniana dwójka testowanych piłkarzy.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments