Górnik wraca do treningów. Kto się pojawi?

kamres  -  4 stycznia 2014 07:36
0
686

iwan_slawik_trening
W najbliższy wtorek, po święcie Trzech Króli, zabrzanie rozpoczną przygotowania do nowej rundy. Na początek czekają ich testy wydolnościowo-sprawnościowe, które będą przeprowadzone według przygotowanej wcześniej indywidualnej rozpiski.

Wspomniane testy rozpoczną się we wtorek w godzinach rannych w gliwickim „Fizjoficie”. Dzień wcześniej w klubie spotka się sztab trenerski, który omówi w szczegółach przygotowania do nowej rundy. To zresztą tradycja, jeśli chodzi o przygotowania do nowej rundy – najpierw spotykają się trenerzy, a potem do akcji ruszają zawodnicy.

Stricte piłkarskie zajęcia mamy w środę. W tym dniu piłkarze Górnika wybiegną na boisko, by odbyć pierwszy trening w nowym roku. W planie na ten dzień przewidziany jest także test szybkościowy, ponadto będą zajęcia w hali i siłowni. W środę zaplanowano zresztą dwa zajęcia, po południu odbędzie się bowiem drugi trening. Oczywiście na boisku trawiastym. Gdyby jednak doszło do nagłego ataku zimy, zespół czekałby wyjazd na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Ale na to nic nie wskazuje…

W czwartek zabrzanie wyjadą na zgrupowanie do Zakopanego, gdzie przebywać będą od 9. do 15 stycznia. Kolejny obóz zabukowano w Turcji.

Z nowych zawodników na pewno pojawi się Rafał Kurzawa, pomocnik wypożyczony wcześniej do Energetyka ROW Rybnik. Jeśli chodzi o kontuzjowanych graczy bądź też rekonwalescentów, to na pierwszych zajęciach zamelduje się Błażej Augustyn. Zgody lekarza na normalne przygotowania z zespołem do rundy nie mają jeszcze Rafał Kosznik i Seweryn Gancarczyk. Oni później dołączą do kolegów.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments