Górnik – Wisła kibicowsko: Podziękowania dla sztabu szkoleniowego

kesera  -  11 listopada 2013 11:56
0
1129

flaga_patrioci
Mecz z Wisłą Kraków przy Roosevelta był wyjątkowy. Mogliśmy w piątkowy wieczór podziękować odchodzącemu trenerowi Adamowi Nawałce i sztabowi szkoleniowemu za cztery lata pracy w Górniku Zabrze. Pożegnanie wypadło idealnie!

Na meczu wywiesiliśmy transparent następującej treści: „Adam Nawałka, Sztab Szkoleniowy – Dziękujemy!”. Na płocie wokół stadionu pojawił się natomiast transparent zachęcający do poniedziałkowej wizyty w stolicy: „Wszyscy na marsz Niepodległości”. Od kiedy na Roosevelta trafił trener Nawałka, mecze z Wisłą były traktowane przez drużynę jak derby. Nie inaczej było tego dnia. Przed spotkaniem daliśmy znać, że jego następcy nie będzie łatwo: „Nie dla Wieczorka, w Górniku nie dla Wieczorka” – było słychać na trybunach. Odnosiło się to do coraz bardziej realnej wizji przejęcia zespołu przez trenera, który miał swój udział w spadku „Trójkolorowych” do I ligi.

nawalka_transparent

Od pierwszego gwizdka „ruszyliśmy” z głośnym dopingiem, który nie ustawał mimo niekorzystnego rezultatu. Naszego zapału nie osłabiła nawet druga stracona bramka, ponieważ wierzyliśmy w piłkarzy, którzy udowodnili w tym sezonie nie raz, że umieją skutecznie walczyć do samego końca. Górnik wygrał ostatecznie 3:2, a z każdą strzeloną przez zawodników bramką nasz doping był coraz głośniejszy. Po spotkaniu piłkarze zaśpiewali „Cały świat już wie…”, a następnie przyszli nam podziękować z doping. Nam humory dopisywały, a drużyna otrzymała podziękowanie za zwycięstwo. Owację otrzymał jeszcze będący na trybunach Adam Nawałka, który robił sobie zdjęcia z kibicami. Selekcjoner zawsze będzie mile widzianym gościem na naszym stadionie i tylko można żałować, że nie dane było mu poprowadzić zespołu przy pełnych trybunach. Na nie musimy jednak poczekać najpewniej do następnego sezonu.

pilkarze_podziekowania
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments