Górnik – Widzew kibicowsko. „Idąc co dzień do roboty, patrzą śmierci prosto w oczy (wideo)

Spark  -  4 grudnia 2013 09:57
0
3531

kibice_gornik_widzew_1314
Mecz z Widzewem był wyjątkowy dla wszystkich kibiców z Roosevelta. Z okazji Barbórki została przez nas przygotowana specjalna oprawa.

Mimo zimna i środka tygodnia, atmosfera na trybunach była gorąca. Od początku prowadziliśmy doping na równym i niezłym poziomie. Mimo ograniczonej widowni i trudności z prezentowaniem opraw na modernizowanym stadionie, nasza Grupa Ultras po raz kolejny udowodniła, że różne przeciwności są jej niestraszne i potrafi przygotować bardzo ładną oprawę. Na sektorze pojawiła się czarna „sektorówka”, na której namalowany był górnik a po drugiej stronie śmierć. Nad i pod „sektorówką” pojawiły się dwa transparenty następującej treści: „IDĄC CO DZIEŃ DO ROBOTY” (u góry) „PATRZĄ ŚMIERCI PROSTO W OCZY” (na dole). Dodatkowo odpalone zostały czarne świece dymne, co razem dało bardzo fajny efekt. Wideo poniżej:

 [youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=n6H0SVG1lgE&fb_source=message’]

kibice_widzew_1314

Cała prezentacja oprawy odbyła się w momencie, kiedy Górnicy strzelili zwycięskiego gola. Po raz kolejny wiara do końca w zwycięstwo i głośny doping dały nam trzy punkty. Piłkarze odśpiewali w kółeczku „Cały świat już wie…”, a później były standardowe podziękowania w naszym kierunku za doping. Drużyna usłyszała z naszej strony okrzyki „w Chorzowie tylko zwycięstwo”, a także mogła przeczytać specjalnie przygotowany transparent „Derby dla Górnika!” WDŚ już w sobotę na obiekcie przy Cichej, ale niestety bez naszej obecności.

druzyna2_widzew_1314

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu/Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments