Górnik wciąż nie zapłacił za Arkadiusza Milika

Milo  -  20 marca 2014 19:02
0
1209

Arkadiusz_Milik

Rozwój Katowice wciąż czeka na pieniądze od Górnika Zabrze z transferu Arkadiusza Milika do Bayeru Leverkusen. – informuje „Przegląd Sportowy”

Na dniach oba kluby mają podpisać stosowną ugodę. Projekt został przygotowany i zaakceptowany przez obie strony, ale nic nie zostało jeszcze podpisane. W tej chwili to zabrzanom powinno bardziej zależeć na podpisaniu dokumentu. Zbliża się przecież termin przyznawania licencji – mówi Marcin Nowak, kierownik i rzecznik drugoligowego Rozwoju.

Co zawiera ugoda, która w najbliższych dniach ma zostać podpisana przez dwa górnośląskie kluby? Podano cztery terminy, które zobowiążą Górnika do uregulowania wszystkich długów. W grę wchodzi kwota ponad miliona złotych. Zabrzanie dotychczas spłacili niespełna połowę należnej kwoty. – Od 2011 roku, czyli momentu transferu Arka Milika do Górnika, klub z Zabrza jest naszym dłużnikiem. Rozumiemy trudną sytuację na rynku, ale też nie możemy czekać w nieskończoność, bo też potrzebujemy pieniędzy. Po raz kolejny poszliśmy Górnikowi na rękę – zaznacza Nowak.

Źródło: przegladsportowy.pl
Foto: pzpn.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments