Górnik – Śląsk kibicowsko. Czwarty komplet!

Slazier  -  19 września 2017 19:11
0
5724

Piąty mecz Górnika przy Roosevelta i czwarty komplet! Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Śląska Wrocław, a mecz zakończył się podziałem punktów.

Kibice WKS-u do Zabrza wybrali się aż dwoma pociągami specjalnymi, a koszt wyjazdu wynosił 120 zł (przejazd + bilet + gadżet). Każdy z ponad 900 osób był zaopatrzony w okazjonalną koszulką moro z napisem „Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław”. Tego dnia Wrocławianie byli wspierani przez swoje zgody: Miedź Legnica 47, Slezky Opava 25, Motor Lublin 11, Lechia Gdańsk 7. Warto zaznaczyć, że kibice Śląska nie mogli wnieść przygotowanej na to spotkanie oprawy, która musiała pozostać poza stadionem. W drugiej części meczu odpalili pirotechnikę.

Prowadzili doping przez całe spotkanie, jednak przez większą jego część skupili się na bluzgach w naszą stronę. Warto zaznaczyć, iż nasz stadion odwiedziła bardzo liczna grupa kibiców niepełnosprawnych z Wrocławia, która założyła pierwszy KKN w Polsce.

Goście na swoim sektorze zaprezentowali następujące flagi: „Łaziory”, „Ludzie Zasad”, „Oława”, „Na Walki Frontach”, „Wielki Śląsk”, „AS”, „CI”, „KKN”, „US”, a także transparent „ŚP. Padek”.

Nasz doping stał na dobrym poziomie. Standardowo najgłośniej śpiewaliśmy, gdy dołączała się reszta stadionu. Nie zabrakło wymiany uprzejmości z kibicami gości. Był to już czwarty mecz przy Roosevelta, który oglądał komplet publiczności! Śmiało można powiedzieć, iż cała piłkarska Polska patrzy na nasze wyczyny z zazdrością. Tylko od nas zależy ile jeszcze razy uda nam się wypełnić naszą świątynię do ostatniego miejsca!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Młoda Torca”, „Torcida Gliwice”, „Górnik Zabrze”, „Torcida Żory”, „Władcy Górnego Śląska”, „Piekary Śląskie”, „Torcida & Gladiators”, „ŚP. Dawid”, „Torcida Crew”, „KKN”, „Ekipa Szyderczy Palec”, „Ruda Śląska”, „Na Śląsku Górnicze Życie”, „Knurów Zawsze Z Wami”, oraz transparent „IV Rozbiór Polski”.

Doping znajdziecie TUTAJ
Galeria z meczu dostępna TUTAJ

Przypominamy o pucharowym spotkaniu przeciwko Sandecji, a także wyjeździe do Szczecina!

PS. Biletów na mecz z Piastem BRAK

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments