Górnik – Śląsk kibicowsko: 1 marca – pamiętamy, kibice gości ponownie w Zabrzu!

g.rajda  -  3 marca 2015 18:17
0
1807

IMG_1467.JPG

Sobotnie spotkanie przy Roosevelta było kolejnym, na którym gościliśmy kibiców przyjezdnych, tym razem byli to kibice Śląska Wrocław zrzeszeni w KKN (Klub Kibiców Niepełnosprawnych). Emocji podczas meczu nie brakowało, zarówno jedni i drudzy cieszyli się z bramek aż trzykrotnie.

Standardowo mecz w Zabrzu z poziomu trybun obejrzało 3 000 widzów, lecz żaden kibic z pewnością nie żałował decyzji o wybraniu się na „szpil”. Torcida przez pełne 90 minut prowadziła równy i głośny doping, który wzrastał na sile z każdą zdobywaną przez piłkarzy bramką.

Na płocie wywieszone zostały flagi: „Patrioci”, „Torcida”, „Będziemy z Tobą aż do śmierci”, „1948”, „XXX Tocida”, „Sektor 13”, „ROW Rybnik”, oraz transparent „Żołnierze Wyklęci – prawdziwi bohaterowie żyją w naszej pamięci. 1 marca”

IMG_1643.JPG

Zarówno przed jak i po spotkaniu można było zapisać się do Stowarzyszenia Socios Górnik, które już od meczu ze Śląskiem jest największym Stowarzyszeniem w Polsce! O tym i o innym ważnych wydarzeniach z życia naszego Socios przeczytacie na Roosevelta81.pl, a zapiszecie się do Stowarzyszenia pod tym LINKIEM. lub w każdym punkcie STS w Polsce, o czym więcej TUTAJ.

socios

Wspomnieliśmy już o kibicach z KKN Śląsk Wrocław – przyjechali oni do Zabrza w 18-osobowej grupie, wywiesili także na płocie swoją flagę. Dziękujemy za przybycie i życzymy wytrwałości w tym co robicie, pomimo przeciwności losu jesteście ze swoim klubem na dobre i złe! Brawo!

kibice2_gornik_slask_1415
Już w sobotę arcyważny (zarówno sportowo jak i kibicowsko) mecz z Piastem Gliwice. Bilety na to spotkanie nie były dostępne w otwartej sprzedaży, wszystkie wejściówki zostały rozdysponowane na dzielnicach i Fan Clubach.

Sektor gości podczas ostatniego spotkania Piast – Górnik:

kibice_2_piast_gornik_1314

 Wszyscy na derby – Tradycja nie znika Gliwice miastem Górnika! 

Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu
Źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments