Górnik rywalizuje z Ruchem o utalentowanego obrońcę

Spark  -  27 czerwca 2013 08:18
0
908

szyminski_rozwoj
O zatrudnienie utalentowanego obrońcy Przemysława Szymińskiego stara się Górnik Zabrze i Ruch Chorzów – informuje 'Fakt”.

O transferze perspektywicznego defensora Rozwoju Katowice Przemysława Szymińskiego mówi się już od jakiegoś czasu. Mocno zabiega o niego Górnik, lecz do walki przystąpił też Ruch. Wcześniej zainteresowanie obecnym 19-latkiem wykazywała także Wisła Kraków, w której mierzący 183-centymetry defensor był w przeszłości na testach.

„Trójkolorowi” współpracują z Rozwojem i powinni być faworytem by pozyskać kolejnego utalentowanego piłkarza. Warunki transferu miałyby być podobne do tych, na jakich klub z Roosevelta sprowadzał Arkadiusza Milika i Konrada Nowaka. Kwota transferowa nie byłaby więc zbyt wysoka, ale w umowie na pewno znalazłby się procent od sprzedaży piłkarza do następnego klubu. Problemem może jednak okazać się półroczny zakaz transferowy nałożony na nasz klub. Górnik się odwołał, ale ostateczna decyzja NKO w tej sprawie jeszcze niczego nie przesądza, o czym szerzej można przeczytać tutaj.

źródło: Fakt/Roosevelta81.pl
foto: rozwoj.info.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments