Górnik pracuje nad skompletowaniem kadry na nowy sezon. Kurzawa jednak zostanie?

kesera  -  10 czerwca 2015 08:16
0
771

Rafał_Kurzawa_Korona1_1415
Sezon dopiero co się skończył, a kluby ekstraklasy bardzo szybko muszą myśleć o kolejnych rozgrywkach. Bardzo intensywnie nad kadrą I drużyny pracują w Zabrzu. O tym, jakie ruchy są czynione w Górniku informuje „Sport„.

„Wróci do Zabrza Bartosz Kopacz, któremu kończy się wypożyczenie do Niecieczy. 23-latek miał bardzo udany sezon. Zagrał aż w 31 meczach i świętował awans do ekstraklasy. Dwa razy Kopacz nie przebił się do składu Górnika, teraz dostanie szansę numer trzy. W obronie zwalnia się miejsce po Błażeju Augustynie, któremu kończy się kontrakt, ma więc Kopacz o co walczyć” – czytamy w „Sporcie„.

Według informacji „Sportu” chętny do pozostania przy Roosevelta jest Rafał Kurzawa, z którego menedżerem klub nie potrafił się dogadać. Wiele jednak wskazuje, że do takiego poroumienia dojdzie. W Zabrzu też konieczne będzie pozyskanie napastnika, bowiem po odejściu Mateusza Zachary nie zrobiła się dziura w lini ataku, ale gigantyczny krater.

Nie wiadomo też, czy w Zabrzu zostanie Pavels Steinbors. „Tórjkolorowi” muszą odmłodzić skład, bowiem mieli jedną z najstarszych jedenastek w całej lidze.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments