Górnik pojechał na obóz do Zakopanego z Prejuce’m Nakoulmą

Milo  -  9 stycznia 2014 14:16
0
816

druzyna5_widzew_1314

O godzinie 13:30 spod budynku klubowego w kierunku Zakopanego wyruszył autokar z zawodnikami Górnika Zabrze. Do Zakopanego pojechało ostatecznie 31 zawodników, w tym Prejuce Nakoulma.

W autobusie znalazło się 31 zawodników, w tym testowani Czesi: Martin Klein, Lukas Kuban, dwóch piłkarzy z Zimbabwe: Kelvin Bulaji, Dzikamai Gwaze oraz Dawid Jarka. W stolicy polskich Tatr trenować będą również powracający z wypożyczenia Marcin Wodecki i Rafał Kurzawa, „nowe nabytki” Górnika, a więc Robert Jeż i Grzegorz Kasprzik oraz Norbert Witkowski, który przedłużył swój kontrakt z Górnikiem.W kadrze pierwszej drużyny na obóz w Zakopanem znalazł się również Bartosz Pikul. Indywidualnie pod okiem klubowych fizjoterapeutów pracować będzie w Zakopanem Seweryn Gancarczyk i Rafał Kosznik, którzy wracają do formy po kontuzji. Do autokaru wsiadł również Prejuce Nakoulma.

W sobotę zespół zagra swój pierwszy sparing podczas pobytu w Zakopanem z Okocimskim Brzesko (godz. 11), a na zakończenie zgrupowania zmierzy się z Puszczą Niepołomice (godz. 11).

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments