Górnik podpisał 4-letni kontrakt z utalentowanym napastnikiem

Spark  -  24 czerwca 2013 12:34
0
1015

cupriak_lks
Kamil Cupriak podpisał 4-letni kontrakt z Górnikiem Zabrze. – Uważam, że w Zabrzu są dobre warunki do rozwoju i dobry trener – powiedział 18-letni napastnik, przebywający z drużyną Adama Nawałki na zgrupowaniu w Zakopanem.

Cupriak był rewelacją wiosennych spotkań centralnej ligi juniorów. Wystąpił w 10 meczach, w których strzelił 12 goli, a dzięki dobrej grze trafił do reprezentacji Polski do lat 19.

– Uważamy, że Kamil to jeden z najbardziej utalentowanych napastników w swojej kategorii wiekowej. Jeśli wspomniany talent poprze ciężką pracą na treningach, to liczymy, że w niedalekiej przyszłości będzie ważnym ogniwem naszego zespołu. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie długoletniego kontraktu z tym obiecującym piłkarzem – powiedział Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika.

– Zdecydowałem się na grę w Górniku po konsultacji z rodzicami i menadżerem. Uważam, że w Zabrzu są dobre warunki do rozwoju i dobry trener. Będę dawał z siebie wszystko i mam nadzieję, że uda mi się wywalczyć miejsce w drużynie – dodał młody napastnik Górnika, którym interesowały się m.in. Legia Warszawa, Lech Poznań oraz Lechia Gdańsk.

źródło: gornikzabrze.pl/Roosevelta81.pl
foto: expressilustrowany.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments