Górnik – Podbeskidzie kibicowsko: Fatalna pogoda nie dała rady zabrzańskim kibicom!

g.rajda  -  16 marca 2015 19:19
0
1542

IMG_8008.jpg

Kolejny emocjonujący mecz za nami, niestety kibice znów musieli zadowolić się remisem, których powoli mamy już dość. Deszcz i niska temperatura nie zniechęciła zabrzańskich kibiców, którzy w sobotnie popołudnie licznie stawili się na trybunach.

Doping prowadzony przez całe spotkanie momentami stał na bardzo dobrym poziomie, były chwile słabszej dyspozycji, ale w ogólnym rozrachunku doping wypadł dobrze, z pewnością kibice zasiadający w młynie dali z siebie wszystko. Po raz kolejny nie można pochwalić kibiców z innych sektorów. Nie włączały się one do dopingu, a o śpiewaniu „na dwie strony” lepiej nie wspominać… Jest to z pewnością do poprawy, chyba każdy z nas potrafi przez dwie minuty pokrzyczeć, wystarczy tylko chcieć… Dodamy jeszcze, że podczas meczu na płotach zawisły flagi: „We’ll never surrender”, „Ekipa szyderczy palec”, „Torcida Crew”, „1948”, „Ultras”, „Sektor 13”, „XXX Torcida”. Kibiców gości oficjalnie brak z powodu remontu stadionu.

IMG_8093.jpg

Spotkanie z Podbeskidziem to już historia teraz przed nami wyjazd do Gdańska na mecz z tamtejszą Lechią. Każdego zainteresowanego wyjazdem oraz tych niezdecydowanych odsyłamy pod ten LINK, tam znajdziecie wszystkie szczegóły. Warto dodać, że dla najlepszego FC, który pojedzie w największej liczbie osób, ufundowane zostaną materiały w postaci farb za kwotę 2000 zł! „KTO NIE JEDZIE TEN ŚPI Z…”

kibice_piast_gornik_1415

Doping:

[youtube id=”srj_12d4shk”]

Galeria z meczu z Podbeskidziem (Roosevelta81.pl): LINK
Galeria z meczu z Podbeskidziem (Torcida.eu): LINK

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl, Ola/Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments