Górnik – Piast na trybunach i w klubie: „Gratulacje dla przyjaciół” i catering ten, co lubię

g.rajda  -  4 sierpnia 2013 19:52
0
1367

oprawa_piast_1314

Pierwszy mecz nowego sezonu przy Roosevelta był okazją do zaprezentowania pierwszej oprawy w wykonaniu utrasów Górnika Zabrze. W klubie natomiast nie zabrakło humorystycznego akcentu poświęconego ekipie rywala.

Niestety nadal musimy oglądać mecze w ograniczonej liczbie widzów, gdyż modernizacja obiektu się przeciąga. Na stadionie pojawił się komplet widzów i tylko można żałować, że cały czas wynosi on ledwie 3000, bo w niedzielne popołudnie z pewnością byłoby nas grubo ponad 20 tysięcy. To nie przeszkadza nam jednak cały czas dobrze się bawić w tak „okrojonym” gronie. Inaugurację rozgrywek w naszej świątyni postanowiliśmy wykorzystać, aby złożyć gratulacje dla naszych przyjaciół, których drużyny wywalczyły awans do wyższych klas rozgrywkowych. Z tej okazji prezentujemy „sektorówkę” z trzema herbami: ROW-u Rybnik, Wisłoki Dębica i Concordii Knurów. Do tego był transparent z gratulacjami. Całość prezentowała się bardzo ładnie, gdyż wszystkie trzy kluby mają podobne barwy i w oprawie dominowały kolory zielony z czarnym.

oprawa2_piast_1314

Od początku meczu jedziemy z głośnym dopingiem, do którego momentami dołączał się cały stadion. Prawdziwy „power” nastąpił jednak po strzeleniu drugiego gola przez naszych piłkarzy. Wtedy stadion oszalał z radości i już do końcowego gwizdka liczba decybeli była na najwyższym poziomie. Po spotkaniu piłkarze dziękują nam za doping, a my im za walkę w derbowym spotkaniu, choć te najważniejsze derby dopiero przed nami.

kibice_piast_1314
„Zaskoczył” klubowy catering, który serwował dzisiaj kurczaczki z dobrze znanej wszystkim restauracji. Podczas meczu były zbierane pieniążki na cele ultras, a o szczegółach akcji wkrótce poinformujemy.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments