Górnik najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzi z Waldemarem Fornalikiem. W kolejce czekają Brzęczek i Moskal

Spark  -  29 października 2013 19:54
0
984

fornalik_kadra
Jak dowiedział się nieoficjalnie serwis Roosevelta81.pl Górnik Zabrze najbardziej zaawansowane rozmowy w sprawie zatrudnienia nowego trenera prowadzi z Waldemarem Fornalikiem. W wyścigu o posadę szkoleniowca przy Roosevelta mocno liczą się Jerzy Brzęczek i Kazimierz Moskal.

Wiele wskazuje na to, że Waldemar Fornalik zostanie nowym szkoleniowcem „Trójkolorowych”. To z byłym selekcjonerem prowadzone są najbardziej zaawansowane rozmowy, choć trudno przypuszczać, aby umowę podpisano jeszcze w tym tygodniu. Drużynę w niedzielnym meczu z Lechem w Poznaniu poprowadzi najpewniej Bogdan Zając, asystent Adama Nawałki. Nie można wykluczyć również, że Zając siądzie także na ławce w spotkaniu z Wisłą Kraków. Najbardziej prawdopodobną opcją jest rozpoczęcie pracy przez Fornalika podczas przerwy na mecze reprezentacji, choć nie można wykluczyć, że strony dojdą do porozumienia wcześniej.

Jeśli nie Fornalik, to kto? Jerzy Brzęczek, Kazimierz Moskal oraz Artur Płatek. Ich akcje stoją najwyżej, a tematu zatrudnienia Macieja Skorży, czy też Tomasza Hajty w ogóle nie ma. Wiadomo, że w klubie, a przede wszystkim w mieście Zabrze, które jest większościowym udziałowcem Górnika, najbliższe dni będą niezwykle gorące, ale też sytuacja jest niezwykle wyjątkowa. Z Roosevelta odchodzi bowiem nie tylko trener, ale również cały jego sztab współpracowników.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: youtube.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments