Górnik – MFK Karvina: Z Bainovicem, ale bez Loski i Bochena

Kaszpir  -  25 czerwca 2019 19:28
0
4215

W środę w godzinach przedpołudniowych (10:30) zabrzański Górnik zmierzy się z czeskim zespołem MFK Karvina. Będzie to drugi sparing, przygotowujących się do nowego sezonu, podopiecznych Marcina Brosza.

Nowe twarze w akcji

W poniedziałek trzyletni kontrakt z klubem podpisał Filip Bainovic. Serbskiego pomocnika zapewne zobaczymy w jutrzejszym pojedynku. Na boisko powinni również wybiegnąć testowani Alasana Sanneh, czy Argentyńczyk Juan Bauza. Niewykluczone, że przeciwko czeskiej drużynie zobaczymy kolejne nowe twarze.

Gienek i Bochen na urlopie

Kibice, którzy zasiądą jutro na stadionie, nie będą za to mieli okazji zobaczyć w akcji dwóch uczestników ME U-21. Tomasz Loska oraz Paweł Bochniewicz dostali kilka dni urlopu. W klubie powinni pojawić się pod koniec tygodnia. 

Koju wraca do treningów

Co do spraw kadrowych dodajmy jeszcze, że do treningów wrócił Michał Koj. Oczywiście w jutrzejszym sparingu nie ma mowy o jego występie, niemniej życzymy Michałowi szybkiego powrotu do formy. Koju w optymalnej dyspozycji zawsze jest wartością dodaną dla zespołu, jak mawia zresztą klasyk.

Górnik Zabrze – MFK Karvina; środa 26 czerwca, godz. 10:30; Stadion im. Ernesta Pohla.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments