
Poznaliśmy składy na mecz z Legią Warszawa. Debiut w Górniku zaliczą Koj, Wieteska i Kądzior.
Górnik: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Kądzior, Ambrosiewicz, Żurkowski, Kurzawa - Ł.Wolsztyński, Angulo
Rezerwowi: W.Pawłowski, Olszewski, Grendel, Arcon, Nowak, Ledecky, Karwot
Trener: Marcin Brosz/Marek Kasprzyk
Legia: Malarz - Broź, Dąbrowski, Jędrzejczyk, Hlousek - Guilherme, Kopczyński, Moulin, Nagy - Szwoch, Hamalainen.
Rezerwowi: Cierzniak - Moneta, Makowski, Szymański, Mączyński, Michalak, Sadiku
Trener: Jacek Magiera
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl






